З далекої відстані комети мають вигляд схожий до астероїдів. Однак, це лише видимий міраж через місцеперебування.

Наближаючись, комети являють собою каламутне явище з хвостом і ядром. Представляємо цікаві факти про комети.

Комети мають кілька гілок розвитку в сонячній системі. Так, деякі з них можуть витратити до 10 років для того, щоб обернутися навколо себе. Таких називають короткоперіодичними. Є і їхні опоненти - довгоперіодичні. Вони, у свою чергу, можуть зробити повний оборот через до 400 років.

Цікаві факти про комети.

Хвіст комети - це дивовижне явище неба, яке і зовсім не схоже на хвіст. Долаючи довгий шлях, хвіст тягнеться за нею і може мати довжину понад 1 млн км. Видимість при цьому зберігається досить пристойною.

Цікаві факти про комети.

Хвіст є індикатором того, яка комета і з чого вона складається. Так, якщо мова йде як опис попереднього пункту - можна побачити яскраві тони жовто-оранжевого кольору. "Розсіяний сніг" - це мікро частини відходів і пилу. Якщо ж трапляється хвіст блакитно-синіх тонів, тут склад комети інший - газ.

Цікаві факти про комети.

За деякими фактами така планета, як Плутон, може бути кометою. Поки що такі судження не отримали однозначних доказів і результатів. Однак, все говорить саме про це: форма і щільність даної планети аж надто схожа з кометою. Можливо, через кілька десятків років з'явиться і нова інформація.

Цікаві факти про комети.

Комети існують самостійно і не можуть регулювати процес сонячної системи. Невеликі оболонки мають майже мініатюрний вид, в порівнянні з планетами. Що ж стосується курсу напряму, вони рухаються самі по собі і не можуть потрапити в найближчу планету. При такому випадку це може завдати непоправної шкоди всій системі, відбившись на Землі цілком.

Цікаві факти про комети.

Комета складається з льоду, який тане в залежності від того, як близько комета пролітає біля Сонця. Підігріваючись, вона вже не матиме первозданний колір блакитного моря, а перетворитися в помаранчеву пляму. Лід, у міру того, як він буде перетворюватися в талу теплу воду, скооперується в області хвоста. Комета буде продовжувати свій рух по орбіті, будучи захищеною спеціальними щитами від повного танення льодового покриву.

Цікаві факти про комети.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 100% - 1 голосів
100%

Друзі, оцініть будь ласка статтю. Для нас важлива Ваша думка!

Додати коментар