На достатньо неординарний крок пішла влада Ліхтенштейну, маленької європейської країни з населенням 35 тисяч чоловік і площею 160 кв. км. Саме цю країну можна орендувати на добу , але це можуть дозволити собі досить заможні туристи. Всього за 70 тисяч доларів на добу, а це і є вартість такого задоволення, кожна людина має унікальну можливість відчути себе справжнім монархом.

У вартість оренди включено комфортне розміщення 150 гостей і можливість введення власної грошової одиниці і дорожніх знаків. У перелік королівських задоволень також включені:  насолода запаморочливими краєвидами Альпійських гір і рівнин, відвідування старовинних замків, цікаві екскурсії по місту Вадуц, захоплюючі поїздки на санях, лижах та сноуборді, дегустація вишуканих вин з королівських погребів і звичайно святковий феєрверк. А от якщо новоспечений монарх побажає індивідуальний герб і урочисту процесію, то це потребуватиме додаткових капіталовкладень .

У Європі є країна яку можна зняти в оренду

Бронювання відбувається не менш ніж за 6 місяців до орієнтовної дати приїзду та у разі скасування броні штраф становить 50% від передоплати.

Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

FB