Починаючи з 7-го століття до нашої ери, уздовж північного кордону Китаю почалося будівництво масивних оборонних укріплень. Стіни розкинулися на тисячі кілометрів і були створені для захисту від північних сусідів.

На даний момент вони відомі під назвою Велика Китайська Стіна. Будівництво стін та допоміжних споруд тривало кілька століть. Стіна проходить через гори, пустелі і річки, і простягається на 6 400 кілометрів у довжину.

Відрізки споруди, що знаходяться неподалік від великих міст, знаходяться все ще в доброму стані. У багатьох віддалених місцевостях природа бере своє, стіни поступово руйнуються і покриваються густою рослинністю. Нижче представлені фотографії різних років Великої Китайської Стіни, починаючи з її найзахіднішої частини в Цзяюйгуань до місця її виходу до моря в Ціньхуандао .

1 . Фотографія, обрамлена аркою, частини Стіни, біля міста Джіншана, на околиці Пекіна. Знято 12 серпня 2003. ( Reuters / Guang Niu )

країни
2 . Відвідувачі гуляють зовні Цзяюйгуаньского проходу , що знаходиться на західному кінці Стіни , на північному заході провінції Ганьсу. Знято 28- го квітня 2007 року. ( Reuters / Jason Lee )

країни


3 . Фортеця 14- го століття в Цзяюйгуане , 15 вересня 2009 року. ( CC BY Sigismund von Dobschütz )

країни4 . Чоловік проходить повз залишків  найзахіднішої вежі Великої Китайської стіни (ліворуч ) і зруйнованої частини стіни (праворуч ) недалеко від Цзяюйгуана (північний захід провінції Ганьсу) . Знято 11 жовтня 2005 . ( AP Photo / Greg Baker )

країни5 . Поїзд проїжджає через розлом , створений Династією Мінг в 1372 році, який  колись являвся частиною Великого Шовкового Шляху, неподалік від Цзяюйгуана . Знято 14 жовтня 2003 . ( Goh Chai Hin / AFP / Getty Images )

країни6 . Західний кінець Великої стіни , неподалік від Цзяюйгуана , 30 травня 2007 року. ( CC BY Michael Goodine )

країни7 . Залишки Великої Китайської Стіни в Шуйдоньггоу , округ Іньчуань . ( CC BY SA Kim Siefert )

країни8 . Китайські туристи гуляють по відтвореному відрізку Великої Китайської Стіни , недалеко від міста Цзяюйгуан , провінції Ганьсу , 11 жовтня 2005 року. Цей відрізок Стіни відомий також як « нависаюче нагромадження Шігуаня » був побудований в 16-му столітті. До моменту її реставрації в 1987 році ця частина стіни майже повністю зруйнувалася . ( AP Photo / Greg Baker )

країни9 . Жінці допомагають піднятися на пагорб , який колись використовувався як спостережний пост гарнізону в Чжанцзякоу . Гарнізон розташовувався в 180 кілометрах на північ від Пекіна , в китайській північній провінції Хебей . На відміну від інших знаменитих місць Стіни , що знаходяться недалеко від Пекіна , ця ділянка не була відновлена для туризму. Дажінгменскій пагорб , що знаходиться на півночі китайського кордону , був побудований Династією Мінг в 1368 році, а потім перебудований Династією Уінг в 1546 році. ( Frederic J. Brown / AFP / Getty Images )

країни
10 . Таксі проїжджає повз стародавну частину Стіни неподалік від Проходу Саньуан на захід від Іньчуана , у підніжжя гір Хеланьшан , що знаходяться в Нінся - Хуейському автономному районі. ( Frederic J. Brown / AFP / Getty Images )

країни11 . Кам'яний відрізок , довжиною в 200 кілометрів , розташований посеред Іньшанскіх гір у центральній частині Внутрішньої Монголії , відображений на цій фотографії. Відкритий археологами Внутрішньої Монголії , цей відрізок був частиною первісної стіни , створеної Династією Кін ( 221-207 рік до нашої ери). ( AP Photo / Wang Yebiao , Xinhua )

країни12 . Стара частина Великої стіни в Ленку , неподалік від Ціньхуадао . ( CC BY SA Kim Siefert )

країни13. Пошарпана частина Великої Китайської Стіни в Цзіньшанліне , на північний схід від Пекіна. Знято 29 грудня 1999 . ( AP Photo / Greg Baker )

країни14. Відрізок стіни неподалік від Пекіна. ( CC BY Saad Akhtar )

країни


15 . Туристи прогулюються по Бадалінскому відрізку Стіни , на околиці Пекіна , 1 червня 2010 року. ( Liu Jin / AFP / Getty Images )

країни16 . Робочі Китайського Департаменту з Збереження Культурної Спадщини вимірюють відрізок Стіни в Пекіні , 14 березня 2006 року. ( China Photos / Getty Images )

країни17. Частина Великої Стіни неподалік від села Доньціаку . ( CC BY SA Kim Siefert )

країни18 . Цуціішанская Велика Стіна , в провінції Ляонін , неподалік від Хулудао . ( CC BY SA Kim Siefert )

країни19. Вуличний торговець , який торгує на Цзіньшаліньской частини Великої Стіни в провінції Хебей , 17 липня 2012 року. ( Ed Jones / AFP / Getty Images )

країни20 . Туристи ночують у наметах , розташованих на віддаленій сторожовій вежі в Бадаліні , на північ від Пекіна , 24 вересня 2010 року. ( Frederic J. Brown / AFP / Getty Images )

країни21 . Китайські туристи піднімаються до зруйнованої , покритої зеленню , частини Китайської Стіни , розташованої поряд з селом Янь Шуй Ху , в 80 кілометрах від Пекіна , 30 вересня 2012 року. Велика Китайська Стіна була названа в 2007 році одним з Семи Нових Чудес Світу . Щорічно вона приваблює мільйони туристів. В основному ними відвідуються відновлені частини Стіни , неподалік від Пекіна. Частини стіни , що знаходяться далеко від туристичних місць , не відновлюються людьми і поступово руйнуються. ( Reuters / David Gray )

країни22. Дерево , зняте з сторожової вежі , неподалік від села Янь Шуй Ху . Ця частина стіни поступово руйнується і заростає зеленню. Знято 30 вересня 2012 . ( Reuters / David Gray )

країни23 . Жінка підіймається на Цзіньшаліньску частину Великої Китайської Стіни в провінції Хебей , 17 липня 2012 року. ( Ed Jones / AFP / Getty Images )

країни24 . Відвідувач гуляє по Луаньпіньській частині Стіни , в окрузі Хуайжоу , в 80 кілометрах від Пекіна. Знято 7 травня 2011 року. ( Reuters / Jason Lee )

країни25 . Велика Китайська Стіна , район Нацю , в кольорах осені . ( CC BY SA Kim Siefert )

країни26. Президент США Річард Ніксон стоїть на Великій Китайській Стіні 24 лютого 1972 , неподалік від Пекіна. Ніксон і його оточення здійснили прогулянку по стіні до відновлення переговорів з Комуністичними Китайськими Лідерами . Ці переговори були першим кроком у налагодженні формальних відносин між США і Китаєм. ( AP Photo )

країни27. Актори телевізійного серіалу « Човен Любові » гуляють під ручку по Великій Китайській Стіні в районі Пекіна , 30 травня 1983 року. Зліва направо: Фред Гренд , Тед Ландж , Джилл Вілан , Гавін Маклеод , Лорен Тьюіс і Берні Копеллі . ( AP Photo / Liu Heung Shing )

країни28 . Жінка у весільній сукні позує фотографу на відрізку Стіни в Мутяньйю , в 90 кілометрах на північний схід від Пекіна , 18 жовтня 2009 року. ( Reuters / David Gray )

країни29. Туристи на Великій Стіні біля Пекіна , 3 жовтня 2012 року. Згідно новинному агентству Ціньуа , основні туристичні напрямки Китаю були надзвичайно популярні під час 8 -денного Фестивалю Середини Осені та Дня Країни . ( Reuters / Stringer )

країни30 . Велика Китайська Стіна в Уауньуачене . ( CC BY SA Kim Siefert )

країни31 . Подорожуючі насолоджуються видом навколишніх гір з сторожової вежі , що знаходиться в Бадаліні , на північ від Пекіна. Знято 24 вересня 2010 . ( Frederic J. Brown / AFP / Getty Images )

країни32. Зруйнований відрізок Великої Стіни на північ від Ціньхуадао . ( CC BY SA Kim Siefert )

країни33. Закохана парочка насолоджується тишею на нерівному відрізку Великої Стіни в Пекіні , 8 липня 2007 року. ( AP Photo / Ng Han Guan )

країни34. З сторожової вежі піднімається дим на честь Інтернаціонального Дня «Проти Наркотиків » в Пекіні , 26 червня 2006 року. ( China Photos / Getty Images )

країни35. Відрізок стіни в Сіматае , повіт Міюнь , в 120 кілометрах на північ від Пекіна , 5 липня 2010 року. ЮНЕСКО заніс цей відрізок до реєстру Всесвітньої Спадщини Юнеско . ( Reuters / Bobby Yip )

країни36. Турист прогулюється по Великій Стіні на заході в Люаньпіне , провінції Хебей , 18 вересня 2011 року. ( AP Photo / Alexander F. Yuan )

країни


 


37. Туристи відвідують відрізок стіни , відомий як «Голова Старого Дракона » у Ціньхуандао , провінція Хебей , 9 липня 2009 року. Голова Старого Дракона - це східний кінець Великої Стіни часів династії Мінь (1368-1644 роки) . Цей відрізок пішов на 20 метрів у бохайску затоку , завдяки чому він схожий на дракона , що п'є воду , за що і отримав таку назву.

країни

 Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

FB