Таїланд - дивовижна країна. Райські острови, білосніжні пляжі, фантастичні храми, унікальна архітектура, стародавня культура і неймовірні гастрономічні шедеври.Цікаві факти про Таїланд.

1 . Літочислення в Таїланді відрізняється від світового . Зараз там 2555 рік

2 . Популярною туристичної країною Таїланд став "завдяки" війні у В'єтнамі. Тут розташовувалися великі військові бази , а також місця для відпочинку військовослужбовців США , які перебувають у відпустці . Особливо популярним серед солдатів було місто Паттайя , з тих часів воно так і залишається секс-столицею Таїланду.

3 . П'яних на вулицях Таїланду зазвичай і не зустрінеш. Тайці майже ніколи не напиваються , а якщо й напідпитку , то поводяться спокійно і не буянять . Звичайний стан п'яного тайця - сидіти і посміхатися .

4 . У Таїланді чоловік з оголеним торсом не повинен з'являтися в громадських місцях . Це порушення порядку .

5 . Розмовляти в цій країні на підвищених тонах - не прийнято. А усміхнений чоловік не викликає асоціацій з дурником , посмішка у відповідь в Таїланді - норма. Саме тому Таїланд часто називають країною усмішок.6 . Як написано в Книзі рекордів Гіннесса , тайський алфавіт - другий за величиною в світі. Він поступається лише кхмерському . Тайська мова загальна для всього населення , проте в східних провінціях існує ісаанский діалект , схожий на лаоську мову.

7 . Майже всі тайці вивчають англійську мову в школах , але часто соромляться її використовувати. Проте , дуже часто у найнесподіваніших місцях можете зустріти тайця , який прекрасно володіє англійською і навіть російською мовами .

9 . У тайській мові немає слова "голод"

10 . Близько 6000 років тому рис як культурна рослина вивели саме в Таїланді. І саме ця країна є найбільшим експортером рису в світі .

11 . Тайці дуже люблять і поважають свого короля . Багато жителів величають його як божество . Тут краще не ображати сім'ю монархів , а то можна надовго опинитися у в'язниці .

12 . Його Величність Король Таїланду - єдиний монарх у світі з американським громадянством . Він також занесений до Книги рекордів Гіннесса як король , який найдовше перебуває при владі.

13. Таїланд - країна , де найбільший відсоток буддистів , приблизно 95 % тайського населення. 4,6 % сповідують мусульманство. 0,75 % вважають себе християнами , здебільшого католиками. У країні є також невелика єврейська комуна.

14. У Таїланді розташовано близько 32 700 храмів будди, де проживають 370 000 ченців.

15 . Справжній тайський масаж не слід асоціювати з еротичним масажем. Це давній метод тайської медицини.

 Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

FB