В якій країні краще житиБагато хто з нас постійно задає собі питання: "в якій країні краще жити"? Для більшості з нас найкраща країна на світі - рідна. Але бувають обставини, які змушують шукати інше місце для життя: хтось змушений вирушати за кордон , щоб поліпшити своє матеріальне становище, комусь потрібно змінити клімат за станом здоров'я, а хтось просто хоче знайти собі райський куточок.

Щорічно збираються статистичні дані для визначення рівня життя в усіх країнах світу. Він обчислюється за складними формулами і враховує рівень економіки , освіти , тривалість життя , свободу особистості і багато інших чинників. За підсумками 2012 року в п'ятірку найкращих країн світу увійшли :

1 . Норвегія
2 . Данія
3 . Австралія
4 . Нова Зеландія
5 . Швеція

Швейцарія займає тільки восьму позицію , США - 10.

Якщо оцінювати тільки матеріальне благополуччя населення , рейтинг буде трохи іншим: на першому місці - Сінгапур , потім Швейцарія , Норвегія , Гонконг і Канада .

Найдовше живуть громадяни США , Швейцарці і Ісландці . Японія , знаменита своїми довгожителями розташувалася на 5 місці .


Детальніше про країни, де найкраще жити.

Норвегія - це одна з найпопулярніших країн , як для емігрантів , так і серед туристів. Населення Норвегії - близько 5 млн. чоловік , на чолі країни стоїть король Харальд V. Клімат Норвегії в північній частині країни - субарктичний , температура повітря взимку тут опускається до -22 градусів , зате в західній частині країни , завдяки Північно - Атлантичній течії клімат м'який і температура зазвичай не опускається нижче -4 . Норвегія - це країна зі стабільною економікою , високим рівнем освіти і кращими в світі показниками по соціальних інвестиціях . Отримати вид на проживання в цій країні досить складно.

Данія - це країна з красивими рівнинними краєвидами , теплим кліматом , безліччю природних заповідників та історичних пам'яток. Форма правління в Данії , як і в Норвегії - конституційна монархія . Країна відкрита для емігрантів з європейських країн. У Данії один з найвищих рівень зарплат у світі , але й ціни на продукти і житло теж досить високі. Медицина і освіта - безкоштовні. Данія є членом ЄС.

Австралія , розташована на іншому кінці світу , країна досить екзотична . У країні низький рівень безробіття , а середня тривалість життя - 82 роки. Австралія із задоволенням надає вид на проживання для професіоналів , у багатьох сферах діяльності.

Після розпаду СРСР популярною серед емігрантів країною були США , але на сьогоднішній день рівень життя набагато вищий в їхньої сусідки - Канади. Це країна з гарною екологією , і розвиненою інфраструктурою. Уряд виділяє значну частину бюджету на розвиток освіти і науки . У Канаді розвиваються передові технології в космічній галузі та сфері високого інтелекту . Країна на 5 місці у світі за рівнем розвитку економіки і на 1 по свободі особистості .

Найнижчий рівень життя в країнах східної та центральної Африки. У цьому регіоні населення масово гине від голоду , остання хвиля якого була викликана посухою 2011 року. Не дивлячись на те , що регіон багатий алмазами , золотом та іншими цінними природними копалинами , основну роль в економіці цих країн відіграє сільське господарство , промисловість розвинена дуже слабо.

У висновку даної статті в якій країні жити краще , я б зупинився на своїй країні. Як би вам не хотілося жити в іншій країні , своя країна рідніше і ближче .

Якщо вам сподобалася стаття , будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки .

 Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

FB