Між величезними державами, Китаєм та Індією, розташована маленька гірська країна - Непал. Втім, ця держава є не менш цікавою, ніж її сусіди - гіганти. Здається, тут навіть гори дихають секретами мудреців минулих століть. Непал - країна дивовижна у всьому, і вона, поза сумнівом, варта того, щоб побувати в ній хоча б один раз.

В'єтнам, розорений після військового конфлікту з США, довгий час залишався поза полем зору світової спільноти з огляду на свою бідність. Зараз, на щастя, ця країна почала неквапливо, але дуже впевнено розвивати промисловість і туризм, поступово завойовуючи собі місце під сонцем.

Невеликий острів Балі, що входить до складу Індонезії, добре відомий у всьому світі як першокласний курорт. Щороку його відвідують мільйони туристів, і прагнуть в майбутньому обов'язково сюди повернутися за позитивними емоціями. Острів вражає своєю неймовірною природою, красивими пляжами і численними розвагами. Що ж цікавого криється в цьому острові?

Південна Корея одна з найрозвиненіших азіатських держав. Ця країна є одним з основних світових постачальників комп'ютерної техніки, поряд з могутнім Китаєм. Розташована вона по сусідству з найбільш закритою державою світу Північною Кореєю.

Азія досі залишається найзагадковішою частиною світу. Кожна азіатська країна, кожне плем'я і народність має давні історичні традиції, зрозуміти які європейцям часто дуже складно.

FB