цікаві факти про індію

Індія одна з найдавніших і найзагадковіших країн світу. Багато хто прагне відвідати її, тому що крім незабутнього відпочинку і контрастних відчуттів, пов'язаних з багатством і водночас з чорною бідністю, ця держава так само є однією з найдешевших країн, де наші співвітчизники не тільки відпочивають, а й непогано живуть на постійній основі. Для того, щоб більше дізнатися про цю дивовижну країну, ми підготували для вас цю статтю.  

 

Цікаві факти про Індію.

-Третина населення Індії живуть дуже бідно, деякі не мають навіть власної домівки: сплять у наметах, на вокзалах і на вулицях. Зате каста обраних, а їх більше мільйона осіб, є доларовими мільйонерами.

-Населення Індії становить близько 1.3 мільярда осіб, і за чисельністю поступається тільки Китаю. З такою кількістю людей, країна посідає лише сьоме місце за площею.

-Така популярна в наш час йога з'явилася в Індії близько 5000 років тому.

цікаві факти про індію


-Індія подарувала нам геометрію, алгебру, а також  систему чисел і шахи.

-Індуси прабатьки вищої освіти, що відкрили перший університет у місті Такшашіла (700 р. до н.е.).

-Індія в 1974 році стала восьмою за рахунком країною яка володіє ядерною зброєю.

-Серед чоловіків поширена тісна дружба, до такої міри що тут частенько можна зустріти мужчин що йдуть тримаючись за руку або обнявшись. Це просто така дружба, без сексуального підтексту.

цікаві факти про індію

-Офіційною мовою уряду Індії є Гінді, вона ж і найпоширеніша, а всього в Конституції Індії 21 офіційна мова.

-Цікавий сімейний факт: більшість індійських жінок намагаються не говорити ім'я свого чоловіка, оскільки це вважається проявом неповаги до нього. При зверненні до чоловіка, дружини використовують такі слова, як «що робиш», «послухай» тощо.

-Цікавий факт: корови в Індії є священними тваринами, чіпати і їсти їх не можна, тому вони безперешкодно ходять по містах, дорогах і пляжах.

цікаві факти про індію

-В Індії найбільша кількість поштових відділень, а залізниця є найбільшим в країні роботодавцем.

-До 1896 р. ніхто у світі, крім Індії не видобував алмази.

-Основи хірургії зародилися в Індії, понад 2 500 років тому. Вже тоді талановитий лікар Сушурата проводив складні операції на головному мозку і внутрішніх органах. -Індія є потужною військовою державою. Крім розробки і побудови своєї військової техніки, так само активно закуповують озброєння у Росії і США.

-Найвідоміша індійська книга «Камасутра» була написана в 3-4 столітті нашої ери індійським мудрецем Малла - Нагою Ватсьяяна.

-Індійський кінематограф, так званий Боллівуд, обігнав Голлівуд з випуску фільмів. І це не тільки мюзикли з піснями й танцями, як було раніше, але і достатньо цікаві бойовики, фантастика і навіть жахи.

цікаві факти про індію

-Туалетним папером індуси не користуються, натомість в просунутих місцях поруч з унітазом висить невеличкий душ, а в простіших місцях - кран з водою і кухлик.

-Вдові в Індії приписують погану карму - адже в іншому випадку її чоловік не помер би! У деяких особливо релігійних сім'ях і громадах вдовам не дозволено наближатися до наречених або ж з'являтися на загальних зборах.

-У давнину в Індії навіть був в ходу ритуал «суті», згідно з яким овдовілій жінці пропонувалося лягти на похоронне багаття разом з тілом свого чоловіка.

-Багато індусів перш, ніж сісти за їжу, споліскують руки, ноги і обличчя. Їсти можна тільки правою рукою. Жінки в багатьох сім'ях їдять після чоловіків.

-Мало хто знає, що в річці Ганг живуть акули. Причому прісноводна Гангзька акула - вкрай небезпечний хижак, що славиться любов'ю до людського м'яса. Цілком можливо, що ця звичка з'явилася в акули завдяки численним недопаленим трупам, які плавали в річці.

цікаві факти про індію

-Кольором трауру в Індії вважається не чорний, а білий. Вдови нерідко носять білі шати, що контрастують з яскравими нарядами наречених.

-Індуси є найбільшою англомовною нацією світу!

-У фронтмена групи Queen, Фредді Меркурі Індійське коріння.

-Ще на початку 20 століття дівчата виходили заміж приблизно в 13 років.

-За останні 10 000 років Індія не вдиралася на територію іншої країни.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 66.79% - 24 голосів
67%

Шановні читачі, будь ласка, оцініть статтю.

Додати коментар

Коментарі  

МАКСИМ
+5 #30 МАКСИМ 13.05.2019, 18:03
ВАУ ПРИКОЛЬНИЙ САЙТ
Цитата
Виктор
+4 #29 Виктор 11.05.2019, 15:25
Дякую,інформаці я дуже цікава
Цитата
Саша
+1 #28 Саша 09.05.2019, 09:03
нормальні факти
Цитата
Катя
0 #27 Катя 05.05.2019, 20:22
Дуже класний сайт
Цитата
indofosaurus999
-11 #26 indofosaurus999 12.04.2019, 13:47
Мени надо про визначних людей
Цитата
FB