Чилі - це не тільки гострий перець, це ще й країна яка обрисами своїх кордонів схожа на нього. Це найпівденніша держава на американському континенті. Її територія займає довгу смугу Тихоокеанського узбережжя, яке вважається найдовшим у світі.

Аргентина країна з дивовижно різноманітною природою. На півночі, ближче до екватора, землю захопили непролазні вологі джунглі, а південь більшу частину року засипаний снігом і скутий кригою. На безкрайніх просторах пасуться мільйони корів і коней, а зерна тут виробляється стільки, що вистачить нагодувати весь світ. 

Болівія - надзвичайно дивовижна країна, яка розташована в центральній частині Південної Америки і здатна здивувати навіть бувалого мандрівника. На її території розташовуються великі й різноманітні амазонські і андські пейзажі, а також залишки древніх цивілізацій. Це країна досить цікавих фактів, які часом лякають і одночасно захоплюють. 

Дивовижна і неймовірно цікава латиноамериканська країна Перу - справжня скарбниця історії. Стародавні цивілізації, зокрема, інки, залишили в цьому гірському краю свою багату спадщину. Сучасна ж республіка Перу є однією з найбідніших держав регіону, але разом з тим і однією з найкрасивіших.

FB