Прекрасні Гавайські острови, або просто Гаваї, для багатьох людей є втіленням поняття «рай на землі». І дійсно, це ті самі райські острови, які зображують в захопливих брошурах туристичних агентств. Але і в раю не все гладко - тут існує і соціальна напруженість, і ризик природних лих на кшталт вивержень вулканів і атак тайфунів ...

Як то кажуть, «Ямайка - це не тільки білосніжні пляжі і чарівна музика в стилі регі. Ямайка - це щось більше». Прочитавши цю статтю, ви відчуєте справжню унікальність цього маленького райського куточка в Карибському морі.

Північна Америка є третім за розмірами континентом світу. Тут розташована одна з найважливіших країн світу США, високорозвинена Канада, густонаселена Мексика і багато дрібних держав з цікавими латиноамериканськими традиціями. Північна Америка тягнеться від екватора на півдні до полярних широт на півночі, тому тут є всі кліматичні зони Землі. 

Гренландія — величезний холодний острів, і звичайно це все, що про нього знають. Мало кому відомо, що це край небаченої краси — зелена трава, суворі льодовики, пронизливий вітер, намертво скували землю.

FB