Маленька, але дуже колоритна країна притулилася на заході Балканського півострова. З одного боку вона оточена величними горами, а з іншого омивається чистими водами Адріатичного моря. Це теплий привітний край зі складною історією, красивою природою і надзвичайно душевними жителями.  

Монако це не тільки перегони «Формула-1» і знамениті казино Монте-Карло. Це ще й щасливі люди, величезні зарплати, захмарні ціни, часом дуже цікаві закони, усміхнені обличчя, дорогі автомобілі, сяйво неонових вогнів і багато, багато іншого. 

Незалежна держава Ірландія - батьківщина пінних напоїв, лепреконів і забобонів. Ця країна цікава в першу чергу своєю давньою історією, пам'ятників якій тут збереглося чимало. Самі ірландці дуже люблять свою країну, яка вже багато століть виступає як негласний суперник Великобританії в багатьох питаннях.

Республіка Словаччина, що розташована майже в самому серці Європи - дивовижна країна. Тут змішалися романська і слов'янська культури, в результаті чого вийшов дивовижно самобутній коктейль.

Балкани взагалі є досить популярним напрямком серед туристів, і Хорватія не виняток. Сюди щорічно приїжджає маса людей, хтось шукає красивих пейзажів, хтось чистих і доглянутих пляжів, а хтось історичних і культурних цікавинок. Тим ця країна і примітна, тут кожен знаходить те, що шукає. 

FB