Епоха Відродження або Ренесансу являє собою період європейської історії, ознаменований багатьма культурними перетвореннями. У даній статті ми хочемо коротко висвітлити ключові моменти епохи Відродження, і розповісти цікаві факти з цього історичного періоду.

Дивно, але так склалося, що історія однієї з найбільших імперій для багатьох залишається практично невідомою, а слава її - забутою. У багатьох європейських країнах про Візантію склався негативний міф, в якому вона асоціюється з деспотизмом, розкішшю, пишними церемоніями, моральним розкладанням. Але це далеко не так. Спробуємо ближче познайомитися з історією цієї великої імперії.

Могутня цивілізація Стародавнього Єгипту протягом декількох тисячоліть була одним з найрозвиненіших регіонів світу, і в ті часи, коли в Європі стародавні варвари ще жили відокремленими поселеннями, на берегах Нілу процвітало величезне царство ...

Біблія - ​​дивовижна книга хоча б тому, що ось уже понад 2 000 років є твором, найбільш затребуваним людством. Інтерес до Святого Письма не згасає без будь-якої реклами і нікого зі своїх читачів воно не залишає байдужим.

Сповнена таємниць і загадок Індія одна з найдавніших країн світу, багато фактів про цю державу здаються неймовірними. Саме з Індії беруть свій початок багато досягнень людства. І зараз історію Стародавньої Індії вивчають численні вчені, причому навіть в наші дні вони регулярно дізнаються про нові факти, покриті темрявою століть. 

FB