Пропонуємо вам ознайомитися з десятьма незвичайними і трохи моторошними сексуальними звичаями, які до сих пір практикуються в різних африканських країнах.

 секс

10 місце:

У Західній Африці існує звичай викуповувати свою наречену у тещі . Відмінність від нашого звичаю полягає в тому , що наречений повинен задовільнити матір нареченої . Причому , претендента вибирає батько нареченої , а тривалість викупу цілком і повністю залежить від  тещі.9 місце:

У Танзанії жінки крадуть у обранців взуття та мотику - найдорожче . Чоловік обов'язково за ними прийде .


8 місце:

Дітям в африканських племенах приділяється дуже велика увага , тому що їх обов'язок - турбота про своїх батьків . Кожна сім'я хоче мати якомога більше дітей. Але не у всіх жінок повноцінні чоловіки , і тому у вождя існує спеціальний помічник , звільнений від роботи , в обов'язки якого входить відтворення племені.7 місце:

У Кенії , перевірити невинність нареченої перед весіллям може будь-хто.6 місце:

В Океанії , Центральній Африці та Індонезії наречену раніше віддавали в тимчасове користування або всьому племені , або товаришам чоловіка. Причому , як правило , майбутній чоловік під страхом смертної кари не міг брати участь у цьому бардаку .


5 місце:

У Заїрі і Конго передвесільну роботу з нареченою проводив тільки вождь . Якщо він не міг цього зробити , народ бунтував і скидав його .4 місце:

У деяких країнах любов'ю з нареченою обов'язково займаються всі друзі майбутнього чоловіка , причому , обов'язково в будинку матері нареченої.3 місце:

У багатьох африканських народів існують еротичні ігри, пов'язані з укусами в попу . Наприклад , від отрути мурах вся поверхня сідниць стає однією вкрай чутливою ерогенною зоною.


2 місце:

У племен Північно -Західної Африки кожен місяць проводиться сексуальна лотерея. Кожен з чоловіків тягне жереб , з ким з жінок йому належить провести цю ніч . Труднощі в тому , що жереб тягнуть всі , і старі, і малі. Відмовлятися не можна , інакше будеш навічно усунений від подальшої участі у лотереї.

 

1 місце:

У деяких племенах екваторіальної Африки вважається , що чоловік не повинен страждати , займаючись любов'ю з незайманою. Дівчат воліють відправляти в джунглі , щоб неприємний обов'язок виконав ... самець горили . Вважається , що панночка , яка не зуміла привабити цього самого самця , хорошою дружиною не буде.

Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

Kstinska
0 #3 Kstinska 17.11.2017, 16:57
Інтересненько.Н е поїду в Африку не хочу з гори бою та й з усім племенем
Цитата
dart weider
+1 #2 dart weider 29.09.2013, 15:09
Цитую shreder:
вафлі (О.о) "
не поїду в Африку за дружиною, адже її або горила, або все плем'я вже перевірило))

спочатку треба перевірити тещу
Цитата
shreder
+1 #1 shreder 29.09.2013, 15:03
вафлі (О.о) "
не поїду в Африку за дружиною, адже її або горила, або все плем'я вже перевірило))
Цитата

FB