Звичаї та традиції різних народів світу надзвичайно різноманітні, цікаві та дивовижні. Те, що здається звичним і нормальним в одній країні, можливо, може здатися диким і дивним в іншій. І навпаки. Тому й цікаво дізнатися, а які звичаї є в інших народів... Прочитавши цю статтю, ви будете не тільки здивовані, але навіть шоковані деякими традиціями, прийнятими в інших жителів нашої планети.

 

1 Якщо ви зайдете в деякі храми в штаті Карнатака (Індія), вам тут же накажуть зупинитися, лягти на підлогу і валятися. Віруючі розкачують своїми тілами залишки зі столу брахманів – найвищої, індійської касти жерців. У валянні в їжі беруть участь всі касти, що стоять нижче брахманів і вважається, що це валяння здатне вилікувати захворювання шкіри.

Ритуал проводиться вже понад 500 років, але зараз він знаходиться на грані того, щоб бути забороненим. Незважаючи на те, що за останні роки у деяких храмах були введені обмеження, їх довелося зняти через протести побожних Індусів.

традиції

 

 

2 У Тибеті існує похоронна практика, при якій на трупі роблять надрізи в певних місцях і залишають на вершині гори на розтерзання стихією та дикими тваринами, особливо хижими птахами. Ховати у землю, як прийнято у нас, там можуть тільки злочинців та інших які провинилися.

Більшість тибетців є прихильниками буддистських традицій, згідно з яким людське тіло – це всього лише посудина, яка може бути знищеною. На даний момент така практика заборонена, але за згодою родини такі похорони організувати можна.

традиції 

 

3 Вже 500 років у парафіян у мусульманській святині в західній Індії існує традиція, згідно з якою дітей скидають з п'ятнадцятиметрової вежі на удачу.

Дітей приносять на вершину вежі і скидають на натягнуте простирадло, яке тримають чоловіки 15 метрами нижче, а потім дитину віддають її матері. Батьки з гордістю скидають своїх дітей з вежі, тому що вірять, що цей ритуал принесе їх нащадкові удачу, здоров'я і довголіття.

традиції

 

4 В Японії проводиться спеціальний ритуал, основним завданням якого є підвищення родючості земель, а також народжуваності в регіоні. Для цього люди проносять фалос з дерева по всьому місту. Його розмір досягає 2,5 метрів, а вага перевищує 20 кг.

 

5 На островах Полінезії прийнято проводити шлюбну ніч разом зі своїми друзями. Цей звичай пов'язаний з повір'ям, що жінка за позбавлення невинності виливає кров, яка просякнута демонами. Тому всі присутні чоловіки в порядку старшинства вступають з нею в статевий зв'язок для того, щоб очистити її. Чоловік допускається до тіла дружини останній. Жінки в цей час танцюють і співають навколо нареченої.

традиції 

 

6 В Кенії, в провінціях, де живуть масаї, щоб тебе визнали чоловіком підлітку потрібно або три рази штовхнути носорога, або смикнути лева за основу хвоста.

традиції 

 

7 Смерть у масаїв неприродна, отже в ній хтось винен (начарував гад). Тому померлого садять під дерево схиливши його спиною на стовбур, навколо розсідаються "підозрювані", і сидять (іноді не одну добу) поки труп не завалиться в чию-небудь сторону. На кого вказав мрець, той винен у його смерті і сплачує штраф племені і сім'ї померлого.

масаї

 

8 В одному з "бантоідних" племен тропічної африки якщо хлопець робить пропозицію дівчині, то він дарує їй два горіха кола (це у них така валюта), якщо дівчина не згідна, то вона зобов'язана віддати йому вже три горіха кола. Можна влаштувати бізнес, налаштувати проти себе пів племені, щоб просто ненавиділи, і збирати бариші).

традиції

У тих же племен обряд ініціації виглядає так - випробуваний сідає навпочіпки, перед ним шикуються всі незаміжні дівчата, і шаман тупою, круглою в перерізі палицею проколює йому його причендали. Хлопець зазнає дику біль, але якщо він перестане посміхатися і хоч якось своїм обличчям висловить страждання, ні одна дівчина племені не вийде за нього. Типу лох і слабак.

Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Коментар

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Факти про Гітлера які можуть вас здивувати.

Факти про Гітлера які можуть вас здивувати.Адольф Гітлер, без сумніву, є однією з найбільш суперечливих

...
Зомбі знищать людство за 100 днів, припускають вчені.

зомбиСтуденти-фізики передбачили, що в разі атаки зомбі на нашу п

...
Залишитися з носом

Залишитися з носомПочувши вираз « залишитися з носом » , можна уявити людину,

...
Цікаві факти про Україну.

Цікаві факти про Україну.Наша країна набагато цікавіша ніж здається! Пропонуємо Вашій

...
50 цікавих фактів про Туреччину.

50 цікавих фактів про Туреччину.Пропонуємо Вашій увазі дізнатися багато цікавих фактів про ц

...
2017 рік кого і якої тварини? Який колір символ 2017 року?

2017 рік кого і якої тварини? Який колір символ 2017 року?Згідно зі східним календарем, наступний 2017 рік буде роком

...
Цікаві факти про змій.

Цікаві факти про змій Зараз на нашій планеті виявлено та описано 3460 різних видів

...
Звідки беруться пробки для вина? Цікаві факти про корок.

Звідки беруться пробки для вина? Цікаві факти про пробку.Пробка це дивовижний матеріал, властивості якого не можуть д

...
Мудрі поради які можуть змінити ваше життя.

мудрые мыслиПердставляємо Вашій увазі мудрі поради а також цитати видатн

...
Постановка цілей. Здійснюємо мрії.

Постановка цілей. Здійснюємо мрії.Мріяти потрібно і корисно, але не варто забувати, що мрії зб

...