Куди вкласти гроші? - Примножуємо статок.

Майже всі люди хочуть жити в достатку, задовільняти усі свої потреби, не думаючи про те, що у них раптом закінчаться гроші. Багато хто думає, що заробити великі статки - найважче, але мало хто замислюється про те, що зберегти ці статки не легше.

У наш час існує безліч варіантів вкладення грошей, що дозволяють не втратити їх, а примножити.

 Давайте почнемо з найбільш популярного способу вкладення - це банк. Безумовно, в цьому способі є плюси, але недоліки теж присутні. Головною перевагою є те, що передбачається система страхування вкладу, навіть у разі повного банкрутства фінансової установи . Отримані відсотки не обкладаються прибутковим податком, що також дозволяє вигідно вкласти гроші в банк. А головний недолік цього способу - низька прибутковість депозитних вкладів. Ще одним недоліком є те, що неможливо повернути вкладені кошти в будь-який момент без втрати нарахованих відсотків.

Другий спосіб вкладення грошей - бізнес. Якщо ви є, успішним підприємцем і ваша справа приносить прибуток, то в цьому випадку слід приділити увагу питанню рентабельності. У наш нестабільний час навіть налагоджений бізнес може дати збій. Якщо ви знаходитесь на високооплачуваній посаді, то чи варто йти з неї!? У такому випадку можна подумати про те, щоб вкласти кошти у справу, відкриту іншим підприємцем. У цьому способі вкладення багато залежить від суми, яку ви хочете вкласти.

Третім способом вкладення коштів є нерухомість. Купівля нерухомості завжди вважалася вірним способом не тільки збереження грошей, але і їх примноження. При такому інвестуванні ймовірність втрати всього капіталу мінімальна. Навіть у крайніх випадках можна продати нерухомість і повернути вкладений капітал. Але скрізь є свої нюанси, які краще передбачити заздалегідь. Вкласти кошти в нерухомість в сьогоднішній час не так складно, але от продати потім цю нерухомість з непоганою для себе вигодою складніше. Ну і небезпеку обвалу ринку не варто виключати.

 

Як щодо того, щоб в якості засобів інвестицій звернутися до золота? Четвертий спосіб вкладення капіталу - це дорогоцінні метали. На сьогоднішній день багато банків пропонують вкласти гроші в золото, срібло, платину. Ось тільки при покупці дорогоцінного металу вам відразу доведеться сплатити ПДВ.

Цінні папери - ще один відмінний варіант інвестування коштів, але і тут потрібно розуміти, що ринок цінних паперів непередбачуваний. Перш ніж вкласти гроші в акції, потрібно розібратися, що з себе представляють дані цінні папери. Отже, акція - це цінний папір, який надає своєму власникові право на участь у діяльності компанії (у вигляді права голосу), право на отримання деякої частини прибутку компанії (дивіденди по акціях). У теорії, вкладення грошей у цінні папери є дуже цікавим і вельми прибутковим способом інвестування, який, за умови правильного поводження з ним, здатний вагомо збільшити наявний у вас капітал.

Однак необхідно розуміти, в які акції вкласти гроші слід в даний момент часу. При цьому бажано володіти хоча б мінімальними знаннями, пов'язаними з законами інвестування і розуміти закони ринку. Ви повинні володіти навичками, що дозволяють з великою ймовірністю спрогнозувати ту чи іншу ситуацію на біржі. Іншими словами, щоб визначити, в які акції вкладати гроші, слід мати в якості основної зброї фінансову грамотність.

Шостий з найпростіших способів вкладення грошей - пайові інвестиційні фонди (ПІФ). Вони пропонують можливості для приватного інвестора по вкладенню коштів в акції та облігації вітчизняних компаній у тому випадку, якщо у нього відсутні навички для самостійної роботи на ринку цінних паперів. Але слід розуміти, що ви свої кошти передаєте в управління третій особі, а всі ризики втрати лежать на вас. Вкладення грошей - це кропітка праця, що вимагає продуманого підходу. Сьогодні робити гроші з грошей здатна будь-яка людина, створюючи при цьому собі пасивний дохід. Головне - це навчитися розумно ними керувати і правильно їх вкладати. Ми з вами живемо у вік колосальних можливостей, коли гроші повинні працювати виключно на нас!

Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

Ян Мазур
0 #1 Ян Мазур 17.01.2016, 13:57
Цікаво та не детально
Цитата

FB