Pic Of Heart HD

Привіт друзі, якщо Вам сподобався наш сайт та його контент, і у Вас є бажання віддячити нам або чимось допомогти і підтримати проект - то є кілька способів це зробити:

1) Найпростіший спосіб, який не складе великих зусиль для кожного читача сайту - це в кінці кожної статті є кілька кнопок ("поділитися") для додавання статті в соціальні мережі або блоги та інші ресурси спілкування в інтернеті (Вконтакте, Однокласники, Facebook, Twitter). Натискаючи ці кнопки - Ви нам вже допомагаєте, завдяки цьому багато інших людей прийдуть на наш ресурс і можливо знайдуть те, що шукали.

 

2) Другий спосіб. Надати фінансову допомогу сайту, шляхом перерахування електронних грошей.

Наш сайт є абсолютно безкоштовним для Вас, але нам необхідні кошти на його підтримку і модернізацію. Ви допомагаєте нам, а ми працюємо для Вас. Допомогти можна надіславши будь-яку суму на рахунок Tut-cikavo.com, тим самим внести свій вклад в роботу сайту. Кошти підуть на оплату послуг хостингу, оновлення сайту, введення нових сервісів.

Ваші добровільні пожертвування приймаються через систему Web Money на наступні гаманці:

Гривня - U107331096171

Долар - Z385954894117

Рубель - R238561049984

 

3) Ну і третій спосіб, просто залиште свій вдячний коментар внизу цієї сторінки.

heart icon Дякуємо!

  

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

33

Копіювання матеріалів сайту допускається лише при наявності активного посилання на сайт tut-cikavo.com | Всі права захищено | tutcikave@gmail.com