Острів Бора Бора

Ще в 60 роках цей острів був названий найкрасивішим островом світу. І досі ніхто не зміг знайти щось краще.

Перлина Тихого океану, найекзотичніший курорт Французької Полінезії - Бора Бора - знаходиться в 240 кілометрах на північний захід від Таїті. Острів розташовується в центрі різнокольорової лагуни, в оточенні маленьких острівців, немов у кораловому намисті. Населення острова складає трохи більше 4000 чоловік.

Острів являє собою згаслий вулкан. Навколо острова розташовується мілководна лагуна з пляжами з білого піску і відтвореними селами традиційної Полінезії.

Відкрити для себе лагуну цього дивного острова найкраще під час екскурсії «годування акул і скатів», а також екскурсії в «кораловий сад». Бора Бора - це вишукані шале, мальовничі тропічні парки, блакитні басейни і розкішні ресторани з австралійською, східною, французькою та італійською кухнею. Курорт стилізований під полінезійське село, причому самі шале розташовані не тільки на суші, але і "пливуть" по воді.

 

мальдіви

мальдіви

 

 мальдіви

мальдіви

мальдіви

мальдіви

мальдіви

 Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Копіювання матеріалів сайту допускається лише при наявності активного посилання на сайт tut-cikavo.com | Всі права захищено | tutcikave@gmail.com