Гори з фільму Аватар  Гори з фільму Аватар               

Одна з мальовничих гір у китайській провінції Хунань отримала нову назву - «Алілуя, Аватар!». Саме вона стала прототипом ландшафту Пандори. Китайські чиновники зважилися на перейменування на хвилі успіху блокбастера Джеймса Кемерона.

У грудні 2008 року знімальна група провела в Хунані кілька днів, фотографуючи гору Цзянькуньчжу для подальшого відтворення на екрані неземних пейзажів далекої Пандори. Після тріумфу «Аватара» у світовому кінопрокаті влада провінції вирішила використовувати ім'я для приваблення туристів.

Відбулася урочиста церемонія, на якій було оголошено про нове ім'я гори Цзянькуньчжу, висота якої становить понад тисячу метрів. Чиновники очікують, що подивитися на «Алілуя, Аватар!» Туристи з'їдуться вже в середині лютого.


«Пандора далеко, а Чжанцзяцзе близько», - рекламує міська влада.
Місце знамените своїми кварцитовими скелями, висотою до 800 метрів. Найвищі піки Улін'юань досягають висоти понад 3 км над рівнем моря. Гори являють собою мальовниче видовище: величезні кам'яні стовпи над тропічним лісом, порізані гострі вершини, водоспади, гігантська система печер. Вхід в парк коштує 158 юанів і дає право відвідувати парк протягом двох днів.

                                                                           

Гори з фільму Аватар

Гори з фільму Аватар

Гори з фільму Аватар

 Аеропорт розташований в 10 км на захід від міста Чжанцзяцзе, це в 33 км від входу в парк, звідти ходять рейсові автобуси до міста. Мікроавтобуси зупиняються навпроти залізничного і автовокзалу, до села і входу в парк можна дістатися за одну годину. Потяги ходять до Чженчжоу, Гуанчжоу та інших обласних центрів Китаю.

Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки/

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

FB