• Львів величний та багатогранний. За красу його вуличок та вишуканість архітектури Львів називають Маленьким Парижем. До речі, завдяки схожості зі столицею Франції, саме у Львові свого часу знімався фільм «Три мушкетери»...
  Детальніше
 • Бувалі туристи стверджують, що Заліщики – унікальне українське містечко, аналоги якого можна побачити лише в Америці, в штаті Аризона, та на березі річки Мозель у Франції. Розташоване воно на Тернопільщині, в оточенні дністровських круч -  в тому місці, де стрімкий Дністер круто вигинається і змінює свій напрямок майже на 180 градусів.
  Детальніше
 • Карпати - це справжнє багатство України. Вони величні, красиві, та надзвичайно різноманітні. Тут є багато гірських вершин, а височіє над ними гора Говерла, яка є найвищою точкою в Україні. 
  Детальніше
 • Озеро Синевир – одне з найбільш красивих і загадкових місць в Україні. Знаходиться воно біля села Синевирська Поляна, Міжгірського району, Закарпатської області. Друга назва Морське Око. Якщо дивитися на нього згори можна побачити таку картину: велика водойма, оточена звідусіль могутніми деревами з маленьким острівцем посередині, що нагадує зіницю. Щороку воно приваблює безліч туристів не лише з України, а й з усього світу.
  Детальніше
 • До переліку найбільших європейських біосферних заповідників входить українська Асканія-Нова, що розташована на Херсонщині. Тутешня екосистема являється недоторканою уже мільйони років, і це насправді унікальне явище не лише для України, а й для всієї Європи. Унікальною особливістю цієї місцини є те, що тут добре уживаються тварини, завезені з Європи, Азії, Австралії, Америки і Африки
  Детальніше
 • Українські Карпати – унікальний і величний край, з неповторною дикою природою, який закохує в себе раз і назавжди. Що ж цікавого і водночас надзвичайно гарного можна тут знайти? Пропонуємо вам своєрідний рейтинг найкращих місць карпатської України...
  Детальніше
 • Наша країна набагато цікавіша ніж здається! Пропонуємо Вашій Увазі цікаві факти про Україну, які Ви можливо не знали...
  Детальніше
 • Кам’янець-Подільський впродовж багатьох століть знаходився в епіцентрі військових і політичних змагань, і тим його історична доля надзвичайно подібна до долі самої України. Місто завжди приваблювало своїм вигідним розташуванням на перехресті торгових шляхів, красою і багатством навколишніх земель, і тому ніколи не мало спокою від навколишніх сусідів.
  Детальніше
 • Чорногірський хребет, на якому знаходиться шість найвищих вершин України, розпочинається з гори Піп Іван. Якщо ви хочете побачити Білого Слона, то обов’язково мусите піднятися на неї. Саме так місцеві називають астрономічну обсерваторію, збудовану майже сто років тому на вершині гори.
  Детальніше
 • Тунель кохання – так називається чарівна місцина на Рівненщині, неподалік містечка Клевань. Всі, кому вдалося побувати там, не можуть приховати свого щирого захоплення. Тунель можна вважати справжнім ботанічним феноменом – створений переплетеними гілками і пагонами кущів, він нависає прямо над залізничним полотном, чаруючи і заманюючи вас вдалечінь.
  Детальніше
 • У Росії та багатьох інших країнах, українців часто називають «хохлами», придумуючи про них все нові і нові анекдоти, але звідки пішло таке прізвисько і чому українців називають хохлами?
  Детальніше
 • Якщо ви бажаєте побачити Україну такою, яка вона була за часів козацтва – острів Хортиця, що знаходиться на славному Запоріжжі, чекає на вас. Тут дійсно немало пам’яток старовини, культури і архітектури, а історична спадщина острова зумовлена його місцем розташування та природними багатствами.
  Детальніше
ЗАВАНТАЖИТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ load all