Найбільше місто на Прикарпатті - назване на честь відомого митця та громадського й політичного діяча Івана Яковича Франка. Воно таке компактне, що аж здається ляльковим ... Пропонуємо Вашій увазі дізнатися дещо цікаве про місто Івано-Франківськ.

оцінили 1 осіб

«Перлина біля моря», українська столиця гумору – це все Одеса-мама, місто на півдні України. Його важко уявити без Потьомкінських сходів, без кіно, без ринку, без моря… Це місце, куди хочеться повертатися знов і знов. У нього неможливо не закохатися. Але що так манить усіх туристів до цієї Південної Пальміри?

оцінили 1 осіб

Кам’янець-Подільський впродовж багатьох століть знаходився в епіцентрі військових і політичних змагань, і тим його історична доля надзвичайно подібна до долі самої України. Місто завжди приваблювало своїм вигідним розташуванням на перехресті торгових шляхів, красою і багатством навколишніх земель, і тому ніколи не мало спокою від навколишніх сусідів.

оцінили 1 осіб

Львів величний та багатогранний. За красу його вуличок та вишуканість архітектури Львів називають Маленьким Парижем. До речі, завдяки схожості зі столицею Франції, саме у Львові свого часу знімався фільм «Три мушкетери»...

оцінили 2 осіб
FB