Якщо ви не маєте можливості поїхати на Мертве море на Близькому Сході – не впадайте у відчай. В Україні є своєрідний аналог цієї водойми – Лемурійське озеро, яке має ще другу назву – Рожеве. Втім, місцеві жителі називають його між собою просто ямою -  і все через цікаву історію виникнення озера.

оцінили 1 осіб

У Києві розташована одна із найдавніших православних святинь, унікальний монастирський комплекс – Києво-Печерська Лавра. Розкинулася вона на крутих пагорбах правого берега Дніпра, велично увінчана золотими куполами.

оцінили 1 осіб

Якщо ви бажаєте побачити Україну такою, яка вона була за часів козацтва – острів Хортиця, що знаходиться на славному Запоріжжі, чекає на вас. Тут дійсно немало пам’яток старовини, культури і архітектури, а історична спадщина острова зумовлена його місцем розташування та природними багатствами.

оцінили 1 осіб

Українські Карпати – унікальний і величний край, з неповторною дикою природою, який закохує в себе раз і назавжди. Що ж цікавого і водночас надзвичайно гарного можна тут знайти? Пропонуємо вам своєрідний рейтинг найкращих місць карпатської України...

оцінили 1 осіб

Чорногірський хребет, на якому знаходиться шість найвищих вершин України, розпочинається з гори Піп Іван. Якщо ви хочете побачити Білого Слона, то обов’язково мусите піднятися на неї. Саме так місцеві називають астрономічну обсерваторію, збудовану майже сто років тому на вершині гори.

оцінили 1 осіб
FB