Напевно, саме анаконди є одними з найвідоміших у світі змій. Вони відомі навіть там, де вони не водяться, а все тому, що вони є найбільшими представниками свого роду. Причому народний поголос схильний і перебільшувати і без того вражаючі розміри цих створінь, наділяючи їх надприродними здібностями ...

Мільйони років тому, по землі ходили динозаври, великі і маленькі, хижі і травоїдні. Нам досі відомо про них не так вже й багато, адже все, що у нас є - це їх скам'янілі останки, які цілі епохи лежали десь під ґрунтом. На щастя, палеонтологи вже зібрали і класифікували чимало старих кісток, і склали цілу енциклопедію древніх ящерів.

Даремно дехто вважає, що крокодили недолугі. Ці тварини не тільки розумні, а й хитрі та витривалі. Адже вони вижили протягом багатьох мільйонів років, що говорить про їх пристосованість до існування ...

Без сумніву здібності деяких тварин набагато перевершують людські, але між нами є й подібності. Одне з них пов'язане з тим, що ніхто не застрахований від несподіванок.

Народження і смерть є природною частиною життєвого циклу, але деякі тварини розмножуються всього один раз і покидають цей світ. Це явище відоме як семельпарія.

FB