Цікаві факти про скунса.Скунс - цікавий звірок, що мешкає на території Північної Америки. Основна його особливість - при небезпеці він кропить свого супротивника рідиною, що виробляється спеціальними залозами під хвостом. Струмінь потрапляє в ціль на відстані до 4-х метрів і надовго перетворює противника в вонючку. Якщо крапля рідини потрапляє на одяг, то можна його відразу викинути. Запах не змити нічим. А ось щоб відмити шкіру може стати в пригоді суміш мила, соди та перекису водню.

Цю особливість також іноді використовують люди, щоб нашкодити недругам. Наприклад, один скунс, підкинутий на завод одягу в США, зіпсував товар на суму в кілька млн. Доларів.

Скунси дуже корисні для американських фермерів. Вони харчуються колорадським жуком та іншими шкідниками садів і городів. Разом з тим вони люблять ласувати бджолами, і за ніч можуть винищити цілий вулик.

Ці тварини ведуть в основному нічний спосіб життя, але можуть розгулювати і вдень. Великі хижаки остерігаються їх.

В якості експерименту кілька десятиліть тому скунсів намагалися розвести на території Радянського Союзу, проте незвиклі до скунсів хижаки швидко винищили їх, хоча потім дуже страждали від жахливого смороду.

Якщо видалити залози з «ароматичним» секретом, то скунсів можна тримати вдома. Господарі таких тварин стверджують, що вони віддані, акуратні і ласкаві створіння.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 66% - 3 голосів
66%

Шановні читачі, будь ласка, оцініть статтю.

Додати коментар

Коментарі  

Альбіна
+1 #3 Альбіна 28.02.2019, 20:38
Дякую заробила 12 балів!!!
Цитата
Алина
-1 #2 Алина 15.02.2018, 19:37
мне очень понравилось класс
Цитата
ппрпрпр
-5 #1 ппрпрпр 22.01.2018, 17:56
ннннккккккккккк кккккр
Цитата
FB