Цікаві спортивні факти

 

Цікаві спортивні факти

• Під час спуску з пагорба тиск в колінних чашечках потроюється порівняно зі спокійним станом.

 

Як стверджують психологи , гірські лижі вибирають ті люди , хто любить Досягати , а сноуборд освоюють - ті , хто любить Вирішувати .

 

Коли сноубордист падає , єдиний його захист - це руки. Причому у професіоналів найчастіше виникають травми рук і плечей , а у новачків основний удар припадає на зап'ястя.

 

Як стверджують психологи , сноубордисти - це , перш за все , першопрохідці . Це люди , націлені на пізнання навколишнього простору , а не на свої мікрорухи і техніку. Сноубордист  має меншу потребу в глядачах , йому достатньо розуміння «Я зробив це ».

 

Під час катання на сноуборді використовуються майже всі групи м'язів тіла.

 

У командних іграх ацтеків з м'ячем існувала традиція приносити гравців однієї з команд в жертву. Щодо того , яка це була команда - переможець чи та яка  програла - історики сперечаються до цих пір.

 

Швидкість руху ключки для гольфу у більшості гравців - 150 км / год ( 42 м / сек). У знаменитого Тайгера Вудса - 201 км / год ( 56 м / сек).

 

Тенісист Рафаель Надаль грає лівою рукою , хоча в реальному житті він з народження правша . Тримати ракетку в лівій його привчив дядько , коли Надалю було 12 років , обгрунтувавши це тим , що лівші мають додаткову перевагу , так як можуть бити правшам ( яких більшість) під незручну руку і надавати м'ячу незвичайне обертання.

 

На великих океанських лайнерах топ-класу є навіть поля для гольфу. Головною проблемою такої гри є те , що м'ячики часто відлітають за борт. Одна німецька фірма випустила спеціальні м'ячі у вигляді спресованого риб'ячого корму для тих гравців , яким не чужа турбота про довкілля.

 

Уже в першій грі з Канадою на чемпіонаті світу в 1954 році , збірна СРСР завдала противнику нищівної поразки 7:2.

 

Знаменита на весь світ гра дартс з'явилася завдяки дощу . Під час змагань лучників пішла злива , і ті , як водиться , пішли коротати час в пивну . Там , за келихом , іншим , їм прийшла в голову думка метати укорочені стріли в мішень яка висіла на стіні.

 

У багатьох контактних видах спорту, особливо основаних на " ударній техніці ", в комплект захисної амуніції для жінок обов'язково входить протектор для грудей.

 

Тарілочка -мішень , в яку вистрілюють на змаганнях зі стендової стрільби , по- німецьки називається « Таубе » , що в перекладі означає « голуб» .

 

Гравець в гольф по імені ВЕДЖ Вінчестер ( Wedgy Winchester ) може потрапити кулею в монетку на відстані 20 метрів.

 

У стародавній Греції було прийнято при кулачних боях , які затягувалися , призначати посилення , в результаті якого противники били один одного по черзі , абсолютно не прикриваючись , до перемоги одного з бійців.

 

Бігова коняка на ім'я Гуморист від Великобританії , яка перемогла не один раз в 20 -х роках , за станом здоров'я не мала брати участь у бігах , тому що у неї не вистачало однієї легені . Цей цікавий факт з'ясувався після її смерті на розтині .

 

У 1968 році професійна жіноча асоціація гольфу офіційно дозволила грати на чемпіонатах в гольф в міні-спідницях.

 

Історики більярду до цих пір не прийшли до єдиної думки , коли був винайдений перший прототип гри. Найдавніша знахідка , яку деякі дослідники схильні назвати першим попередником сучасного більярду , датується 3300 роком до нашої ери. Це комплект з дев'яти фішок , чотирьох куль і трьох паличок. Він був знайдений при розкопках дитячої могили в Єгипті .

 

Рекордно велика відстань , яку пролетів спортивний голуб за час своїх змагань у 1990-1997 становить 41050 км і належить Красуні Бразилії - блакитній голубці , господарем якої є Роберт Кох ( ПАР ) .

 

Коментар

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Гори з фільму Аватар

Гори з фільму АватарОдна з мальовничих гір у китайській провінції Хунань отримал

...
Чому Ейнштейн показав язик?

ейнштейнЯкий образ спадає вам на думку, коли розмова заходить про Ал

...
Риба фугу - смертельно небезпечний делікатес.

Риба фугу - смертельно небезпечний делікатес.Якби ви потрапили в середньовічну Японію і за якесь порушенн

...
10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світомЯкби тварини могли зібратися і об'єднати свої вміння, у них

...
Навіщо вчити англійську мову?

английский языкЯк ви могли помітити, серед іноземних мов англійська стоїть

...
Найнезвичайніші люди світу.

На нашій планеті чимало незвичайних людей, які або є такими

...
Як комарі літають в дощ?

Як комарі літають в дощ?Звичайна крапля важить приблизно в раз 50 більше комара - це

...
Чому українців називають хохлами?

Чому українців називають хохлами?У Росії та багатьох інших країнах українців часто називають

...
Цікаві факти про гриби.

Цікаві факти про гриби.У світі налічується близько 2 мільйонів типів грибів, але пр

...
Цікаві факти про Таїланд

Цікаві факти про ТаїландТаїланд - дивовижна країна. Райські острови, білосніжні пляж

...