Літати як птах. Вінгсьют, костюм крило. (Wingsuit)

Літати як птах. Вінгсьют, костюм крило. (Wingsuit)Вінгсьют являє собою костюм, що імітує крила. На сьогоднішній день польоти в такому костюмі відносять до різновиду парашутних стрибків. Вінгсьют формує в повітрі 3 форми крил, дозволяючи спортсмену управляти своїм польотом.

Цікаві факти про сумо.

Перші історично достовірні відомості про сумо відносяться до середини 7 століття. У другому місяці 642 року при дворі Імператора відбувся борцівський турнір на честь корейського посла. 

Стрибок з парашутом із стратосфери.

Стрибок з парашутом із космосу.14 жовтня 2012 року 43-річним австрійським парашутистом Феліксом Баумгартнером за підтримки компанії Red Bull був здійснений унікальний проект, в рамках якого було побито відразу декілька світових рекордів.

Як переможцем Олімпійських ігор став мертвий спортсмен.

Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгукиУнікальний випадок стався на Олімпійських іграх у Стародавній Греції в 564 році до нашої ери. У той рік проводилися Ігри 54-ої Олімпіади, а переможцем у панкратіоні став мертвий атлет.

Копіювання матеріалів сайту допускається лише при наявності активного посилання на сайт tut-cikavo.com | Всі права захищено | tutcikave@gmail.com