Жуль Верн видатна людина, легендарний письменник, родом із Франції, народився 8 лютого 1828 року в адвокатській сім'ї. Цей письменник вважається родоначальником наукової фантастики, він написав масу книг на дану тему. Він завжди мріяв про подорожі і його з дитинства тягнуло побачити світ ...

Деякі письменники прославилися завдяки одному твору, наприклад, Оскар Уайльд був надзвичайно талановитою людиною, з-під пера якого вийшло безліч захопливих книг, але всесвітню славу йому приніс роман «Портрет Доріана Грея». Втім, біографія Уайльда все одно сумна, та й життя письменника було важким. Обірвалося воно непростимо рано, нехай він і залишив нащадкам свою безцінну творчу спадщину.

Ілон Маск - людина майбутнього. Він - творець цілого ряду компаній, що змінили світ - від Paypal і Tesla Motors до SpaceX. Він обіцяв людству екологічно чисті автомобілі і можливість літати в космос так само просто, як у відпустку на морське узбережжя. За кожним його кроком, затамувавши подих, стежить весь світ. Він здається простим і відкритим, але, між тим, в його житті криється безліч вражаючих таємниць!

Анастасія (Олександра) Лісовська, Роксолана, Хюррем Хасекі Султан - це все імена однієї жінки. Її слід в історії величезний,  а ім'я знамените, мабуть на весь світ. Пропонуємо вашій увазі 15 фактів про Роксолану, кохану жінку султана Сулеймана  Пишного.

FB