Жуль Верн видатна людина, легендарний письменник, родом із Франції, народився 8 лютого 1828 року в адвокатській сім'ї. Цей письменник вважається родоначальником наукової фантастики, він написав масу книг на дану тему. Він завжди мріяв про подорожі і його з дитинства тягнуло побачити світ.

 

Цікаві факти з життя Жюля Верна.

-Організація ЮНЕСКО проводила статистику і з'ясувала, що книги Жюля Верна були роздруковані по всьому світу на 148 мовах.

-Коли письменнику було одинадцять років, він найнявся моряком-юнгою і хотів втекти до Індії, проте його зупинили і не дали йому це зробити.

-Жуль Верн не був таким письменником, який постійно сидів у кабінеті. Він подорожував по всьому світу, був у багатьох країнах. Також у нього було три своїх яхти під назвою на яких він постійно плавав.

-Його найняли написати пророкування Америки. Письменник написав для американського народу на прохання Гордона Беннета твір-пророкування про один день американського журналіста, який жив в 2889 році. Однак твір так і не надрукували.

-На написання книги «Навколо світу за вісімдесят днів» Жуля Верна надихнула газетна стаття. В даній статті було розказано, що якщо винайти хороші транспортні засоби, то цілком можливо подорожувати навколо світу за короткий період.

-Жуль Верн міг писати понад п'ятнадцять годин поспіль, не виходячи з кабінету, якщо його спіткало якесь осяяння, його було важко зупинити.

-Першою роботою письменника була п'єса "Зламані соломинки". Однак Жуль Верн невдовзі зрозумів, що драматургія це не його і вона не приносить прибутку, і закинув цю справу.

-Практично всі книги письменника містять передбачення і відкриття. Все фантастичне, що писав у своїх книгах письменник, було пізніше винайдено. Вчені при відкриттях навіть спиралися на його твори, брали у нього ідеї. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 100% - 2 голосів
100%

Шановні читачі, будь ласка, оцініть статтю.

Додати коментар