Жінки і чоловіки - працівники як розумової, так і фізичної праці, часто відчувають занепад сил. І якщо комусь для відновлення достатньо чашечки чаю з молоком та ложкою меду, переважна більшість працівників інтелектуального цеху змушені вдаватися до більш радикальних заходів - наприклад, приймання фармацевтичних препаратів.

shutterstock 69637735 Medium

 

Письменники та композитори часто страждають такою формою втоми, від якої з'являється важкість в голові і не простежуються чіткості у свідомості. У цьому випадку фахівці пропонують підготувати дві посудини, одна з яких містить лід з охолодженою водою, а інша - дуже гарячу воду (настільки гарячу, щоб можна було терпіти). Профілактика полягає в наступному: поки одна рука охолоджується в посудині з льодом, інша покоїться в гарячій воді, а потім руки міняють місцями. Ця проста процедура, виконана кілька разів (народна медицина наполягає на 15 перервах), робить голову ясною, а думки - свіжими.

Як позбутися депресії і перевтоми

red line

 

До речі, працівники творчої ниви запевняють: ніщо так не позбавляє від розумової перевтоми, як легкий перекус, що складається з декількох шматочків оселедця.

13a

red line

Найчастіше повернутися до роботи або повсякденних справ не представляється можливим через ниючий біль в спинному хребті - однієї з найпоширеніших недуг, які переслідують працівників будь-якого виду діяльності. Це один з тих випадків, коли народна медицина вважає доречним звернутися до традиційної. Масаж хребта, наступний після прийому аспірину (по 0,3 г), народні медики радять проводити тричі на день допоки проблема не буде вичерпана.

Як позбутися депресії і перевтоми

red line

Важливу роль для всіх внутрішніх органів відіграють залози внутрішньої секреції. Щоб змусити їх працювати безвідмовно, слід включити в раціон сирі овочі та фрукти, молочні продукти і яєчні жовтки. А людям, для яких розумова праця є основним джерелом доходу, дієтологи рекомендують не нехтувати волоськими та іншими горіхами, налягати на горох, сочевицю, рибу (щуку) та інші продукти, що містять фосфор, який, як відомо, необхідний для бездоганного функціонування мозку.

Як позбутися депресії і перевтоми

red line

Не менш дієвим засобом для відновлення сил вважається десятихвилинна гаряча ванна для ніг - прекрасний засіб, що змушує кров відхлинути від голови. Теплу ванну для ніг рекомендується систематично застосовувати жінкам, які більшу частину життя проводять в поїздках або стоячи за прилавком.

Як позбутися депресії і перевтоми

red line


Влітку, коли біль в ногах турбує багатьох людей незалежно від статі та виду діяльності, заспокоєння м'язам ніг принесе щоденна вечірня процедура:
В одну посудину наливають максимально (в розумних межах) розігріту воду, а в іншу - воду низької температури. У посудину з гарячою рідиною ступні ніг занурюють на 5 хвилин, а в холодній воді ноги повинні перебувати лише хвилину. Цю процедуру слід повторити кілька разів, після чого ступні масажують, розтираючи камфорним спиртом, а потім наносять крем для ніг.

Народна медицина стверджує, що підняти загальний тонус можна, замінивши медикаменти харчовими продуктами:

  • Мед з пергою (так називається квітковий пилок, зібраний бджолою-медоносом)
  • Сирий жовток, збитий з невеликою кількістю цукру, випитий маленькими ковтками (такі ліки не можна вживати частіше трьох разів на день)
  • Охолоджений відвар, взятий з-під трохи недовареної картоплі в «мундирі», особливо корисний при фізичній втомі. У картопляному лушпинні, як з'ясувалося, зосереджені величезні запаси вітамінів А, В і С
  • Зелена цибуля, на думку народних лікарів - це найкращий засіб проти сонливості
  • Протягом як мінімум одного місяця в році народна медицина рекомендує щодня з'їдати три часточки вареного або сирого часнику
  • Курага (100 г), змішана з стовчених волоськими горіхами (2 шт.) І медом (2 столові ложки). Охочі підвищити тонус повинні з'їдати хоча б чайну ложку цього міксу перед сном

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 100% - 1 голосів
100%

Шановні читачі, будь ласка, оцініть статтю.

Додати коментар

FB