Корисні програми для самоорганізації і планування.Самоорганізація це те, чого нам найчастіше не вистачає. У щоденній метушні ми часто забуваємо про якісь справи або про події. Практично кожному знайоме розчарування від того, що ми не встигли щось зробити. 


Як впоратися з нестачею 24 годин у добі? Як не забувати про важливі справи та зустрічі? Як встигати все і при цьому не бути виснаженими і втомленими?


Коли у нас багато справ, то виникає необхідність планування, складання списку завдань, визначення способів досягнення поставлених цілей. У щоденній метушні так легко забути про якісь події або справи. У великій кількості справ, які необхідно зробити - деякі губляться і залишаються невиконаними. Цілі, здаються недосяжними, тому що не мають конкретного плану з їх досягнення.
Уміння планувати справи і особиста організованість необхідні, якщо ви хочете ні про що не забути, встигнути попрацювати і навіть відпочити.


Для зручності самоорганізації придумані численні щоденники, органайзери, в тому числі й електронні, різні нагадування і навіть таймери.

У сучасному світі електронні органайзери користуються великим попитом, тому що вони зручні, місткі і мобільні. В одному планшеті, ноутбуці або смартфоні можна легко вмістити величезну кількість інформації, яку раніше зберігали в звичайному паперовому органайзері, записнику, блокноті і на мільйоні маленьких папірців.

Серед найбільш популярних і доступних програм-органайзерів, можна виділити такі:

Microsoft Outlook - це органайзер, що входить до складу пакету Microsoft Office, який включає в себе календар, планувальник завдань, записну та адресну книжки, і також несе в собі функції поштового клієнта і дозволяє відстежувати роботу з документами пакету Microsoft Office.

Планувальник XMind - дозволяє не просто складати списки або записувати плани, а робити це більш детально і докладно.
Основу програми становить карта пам'яті або інтелект карта. У центрі карти створюється основне завдання, а від нього окремими гілками йдуть етапи і під-етапи його досягнення. Програма дозволяє додавати аудіо нотатки, посилання, картинки.Так само у вільному доступі можна скачати і інші більш прості і більш складні органайзери.

Підберіть для себе відповідну програму, з тими функціями, якими ви дійсно будете користуватися. Перевантаженість органайзера буде тільки ускладнювати роботу з ним.

Органайзер-планувальник це складова вашого успіху. Надійний спосіб заощадити свій час, не забути про важливі справи та зустрічі, досягнути поставлених цілей.

Але з кожним днем все частіше виникає необхідність користуватися особистими органайзерами не тільки вдома, але і в будь-якому місці, де є доступ до комп'ютера і до інтернету. Саме тому стали популярні он-лайн органайзери.
Такі органайзери дозволяють не тільки самому контролювати свої плани і цілі, але і робити їх доступними для друзів і близьких.

У наступній статті ми поговоримо про "Онлай органайзери та планувальники завдань"

 Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Копіювання матеріалів сайту допускається лише при наявності активного посилання на сайт tut-cikavo.com | Всі права захищено | tutcikave@gmail.com