Он-лайн органайзериОрганайзер-планувальник - це складова успіху. Завдяки органайзерам ми економимо свій час, здійснюємо свої плани, досягаємо поставлених цілей.
Банальний список покупок це теж свого роду план, який теж вимагає організації.

У попередній статті ми поговорили про програми для самоорганізації і планування, які можна встановити на комп'ютер і мобільний телефон. Тепер поговоримо про органайзери-планувальники які працюють он-лайн.

Сучасне життя диктує сучасні умови. Звичайні електронні органайзери потроху витісняються органайзерами он-лайн. Безсумнівно, можливість користуватися своїм органайзером з будь-якого комп'ютера або мобільного пристрою дуже зручна.

Більшість он-лайн органайзерів передбачають зберігання документів або фотографій на своїх серверах, що позбавляє користувача від необхідності носити з собою зовнішні носії - флешки.
Такі органайзери дозволяють не тільки самому контролювати свої плани і цілі, але і робити їх доступними для друзів і близьких.

Які ж існують он-лайн органайзери?

NoteSpace
Функціонал щоденника - нагадування, завдання, зустрічі. Можна налаштувати прихід нагадування на SMS, Skype, ICQ, E-mail
В органайзері є зручний пошук по вмісту. Контакти ви можете розподілити по групах, а контактна інформація може бути абсолютно будь-якого змісту.
Нотатки можна відсортувати за ступенем важливості і надати до них спільний доступ. У цьому органайзері можна зберігати файли.

Календар Google
Цей органайзер-календар зручний більшою мірою користувачам, які віддають перевагу Google.
Календар Google дозволяє організувати свій розклад і навіть при необхідності надати можливість друзям або родичам переглядати ваш календар.
Нагадування про заходи можливо, як на e-mail, так і на мобільний телефон.
І так само є мобільна версія календаря-Google.

Календар-органайзер Яндекс
Календарем Яндекса, найчастіше, користуються ті, хто користується і самим сервісом Яндекса.
У календарі легко планувати важливі і термінові справи, і так само робити нотатки.
Яндекс дозволяє створити календарі на різні теми і вибрати для кожного окремий колір оформлення, для зручності орієнтування в подіях.
Списки справ однієї теми можна пов'язувати з іншими подіями в календарі.
Яндекс-календар має інтеграцію з Яндекс-картами, що дозволить користувачу дізнатися найбільш зручний маршрут до призначеного місця зустрічі.
Календар має і мобільну версію.

Подібні календарі-органайзери є і на інших сервісах та пошукових системах, наприклад, на сервісі Mail.ru

Органайзер Inmybook
Inmybook - включає в себе щоденник, список завдань, нагадування, інтернет-закладки, можливість зберігати файли, фотографії та багато іншого. Цей он-лайн органайзер створений максимально зрозумілим для користувачів.
Є мобільна версія сайту, так що ви можете користуватися он-лайн органайзером Inmybook не тільки тоді, коли маєте доступ до комп'ютера.

Evernote
Evernote - ще один он-лайн сервіс призначений для запису своїх заміток, складання планів, зберігання документів і багато багато іншого.
Evernote скоріше саме блокнот, вірніше багато блокнотів, які ви можете створювати під свої потреби.
Є можливість загального доступу до ваших блокнотів.
Функцій у блокнота багато і вони продовжують збільшуватися. Так само як і можливості користуватися сервісом з різних пристроїв - комп'ютера, планшета, мобільного телефону.
Сервіс частково безкоштовний - базова частина Evernote дозволяє додавати близько 60 мб нотаток, картинок, аудіо-відео матеріалів на місяць. Більша кількість місця платно.

TodoList - список справ
Todolist це не стільки органайзер, скільки записна книжка для планування та складання списків різного ступеня важливості. Цей сервіс не перевантажений опціями і функціями і підійде тим, хто віддає перевагу простоті - багатофункціональності.

OrganizeIt
У цей органайзер, як і в більшість інших, включена функція нагадування про будь-які події. При відключенні функції повідомлень органайзер буде представляти із себе простий лист. Сповіщення можна отримувати у вигляді SMS-повідомлення, на E-mail або ICQ.
У блокноті для нотаток є можливість поділу нотаток на категорії.
Файловий архів дозволяє зберігати різні типи файлів. Завдяки функції «Друзі» можна зробити файли доступними для інших.
Адресна книга або менеджер контактів дозволяє зберігати всі необхідні контактні дані.

Microsoft OneNote - ще одна програма-органайзер, призначена для організації свого часу, планів, створення і зберігання особистої інформації. Вона одночасно зручна і як он-лайн органайзер, так і, як органайзер для роботи тільки на ком'ютері.
  Як уже видно з назви, ця програма є частиною пакету Microsoft Office.
Microsoft OneNote дає можливість створювати роздільні тематичні розділи, в яких можна вдало розташувати підрозділи. Кожна окрема сторінка дозволяє в будь-якому її місці розташувати замітки, малюнки і навіть записати звукові коментарі.
Записи зберігаються в програмі автоматично, кнопка "Зберегти" відсутня. Кожен розділ зберігається в окремому файлі з розширенням. One, що дозволяє відкривати конкретний розділ відразу, а не спочатку програму і там шукати необхідний розділ. Microsoft OneNote дозволяє створювати загальні замітки і працювати спільно з іншими людьми.
І так само опубліковувати записні книжки в інтернеті, що дозволить вам працювати з ними з будь-якого іншого комп'ютера, що має доступ в інтернет.

Motiway - мотивайзер
Для самоорганізації можна використовувати не тільки прості органайзери, планувальники завдань, але й спеціальні он-лайн сервіси.
Мотивайзер Motiway допоможе для постановки і досягнення поставлених цілей. Його зручно використовувати і як мотиватор.

Він дозволяє вести щоденники своїх цілей, візуалізувати свої цілі і бажання. Складати списки завдань і планувати справи.
Використовуючи Motiway ви можете робити нотатки і записувати ідеї.
А також спілкуватися з людьми, які мають такі ж цілі, як і ви.

Це, звичайно, не повний список органайзерів і мотивайзерів, з кожним днем з'являються більш нові і, можливо, більш зручні.

Так само, як і з простими електронними програмами, он-лайн органайзер треба підбирати відповідно зі своїми бажаннями, щоб він був зручний саме для вас.

 Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Копіювання матеріалів сайту допускається лише при наявності активного посилання на сайт tut-cikavo.com | Всі права захищено | tutcikave@gmail.com