У Японії створюються міста-ковчегиДля тих, хто дивився фільм «2012» про кінець світу в результаті земних катаклізмів, буде цікаво дізнатися, що японські інженери вже приступають до будівництва «ковчегів», які повинні врятувати хоча б частину людства від загибелі.

«Ковчеги» матимуть вигляд плавучих островів, які, як величезні лілії, будуть дрейфувати по хвилях води. Розташовані вони будуть в серединній частині Тихого океану. Кожен з таких островів буде встановлений на величезній платформі, загальною площею в кілька гектарів і висотою в 1 кілометр. Такі гіганти повинні умістити від 10 000 до 50 000 чоловік, які і будуть забезпечувати організацію роботи «ковчегів».

 

Кожна одиниця такої конструкції буде мати вагу близько 11 000 тонн. Посеред кожного штучного острова будуть розташовані хмарочоси - «зелені міста» для людей, а в якості енергії використовуватимуть лише екологічно чисту енергію хвилі та морської течії. Вежі будуть виготовлені з легких сплавів, таких як магнієві.

Розробники планують навколо хмарочосів розмістити парки, сади та алеї, а також орні та кормові луки і поля. Для захисту від можливих цунамі та високих хвиль на «ковчегах» будуть побудовані невеликі дамби. Однак у відкритому океані великі хвилювання не є загрозою.

Країна Японія постійно піддається різним природним катаклізмам, тому не дивно, що саме вони і стали генерувати дану ідею «Ковчега». Інженери вважають, що в недалекому майбутньому так будуть конструюватися всі міста і навіть цілі країни. Перший острів обіцяє бути побудованим до 2025 року.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 100% - 1 голосів
100%

Шановні читачі, будь ласка, оцініть статтю.

Додати коментар

Коментарі  

Олександр
+1 #1 Олександр 23.01.2018, 10:31
Хай плавають і заодно очищують океан від сміття
Цитата