У Японії створюються міста-ковчегиДля тих, хто дивився фільм «2012» про кінець світу в результаті земних катаклізмів, буде цікаво дізнатися, що японські інженери вже приступають до будівництва «ковчегів», які повинні врятувати хоча б частину людства від загибелі.

«Ковчеги» матимуть вигляд плавучих островів, які, як величезні лілії, будуть дрейфувати по хвилях води. Розташовані вони будуть в серединній частині Тихого океану. Кожен з таких островів буде встановлений на величезній платформі, загальною площею в кілька гектарів і висотою в 1 кілометр. Такі гіганти повинні умістити від 10 000 до 50 000 чоловік , які і будуть забезпечувати організацію роботи «ковчегів».

Кожна одиниця такої конструкції буде мати вагу близько 11 000 тонн. Посеред кожного штучного острова будуть знаходиться хмарочоси - «зелені міста» для людей, а в якості енергії використовуватимуть лише екологічно чисту енергію хвилі і морської течії. Вежі будуть виготовлені з легких сплавів, таких як магнієві.

Розробники планують навколо хмарочосів розмістити парки, сади та алеї, а також орні і кормові луки і поля. Для захисту від можливих цунамі і високих хвиль на «ковчегах» будуть побудовані невеликі дамби. Однак у відкритому океані великі хвилювання не є загрозою.

Країна Японія постійно піддається різним природним катаклізмам, тому не дивно, що саме вони і стали генерувати дану ідею «Ковчега». Інженери вважають, що в недалекому майбутньому так будуть конструюватися всі міста і навіть цілі країни. Перший острів обіцяє бути побудованим до 2025 року .

Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

Олександр
0 #1 Олександр 23.01.2018, 08:31
Хай плавають і заодно очищують океан від сміття
Цитата

Копіювання матеріалів сайту допускається лише при наявності активного посилання на сайт tut-cikavo.com | Всі права захищено | tutcikave@gmail.com