10 цікавих фактів про радіо

Пропонуємо Вашій увазі цікаві факти про радіо і все що з ним пов'язано.

Факт № 1. Ще під час Другої Світової Війни американці додумалися до хитрості. Щоб їх радіопередачі не змогли розшифрувати, вони використовували індіанців. Їх мова настільки чужа для інших народів Америки (не кажучи вже про європейців і японців), що зрозуміти їх було практично не можливо.


Факт № 2. Найкомічніший жарт на радіо було зафіксовано 1 квітня 1976. В Англії на радіо астроном на ім'я Патрік Мур передав повідомлення мовляв, сьогодні вранці о 9:47 Плутон перебуватиме позаду Венери, в результаті чого на всій нашій планеті має знизитися тяжіння. Так само він рекомендував всім стрибати, щоб відчути всю красу космонавтів. Яке здивування було працівників радіо, коли їм почали дзвонити і говорити, що вони відчули невагомість, а одна жінка стверджувала про польоти над диваном в її кімнаті.

Факт № 3. Виявляється бразильці дуже хитрі люди. Тільки в Бразилії завдяки встановленим США супутникам зв'язку FLTSATCOM можна безкоштовно говорити по телефону. Тільки для цього доведеться купити спеціальне обладнання за 50 $.

Факт № 4. Як гуси врятували Рим, так і Радіо врятувало Ейфелеву вежу. Остання була побудована в 1889 році для всесвітньої виставки і за планами, приблизно, через 20 років її повинні були прибрати. Але на щастя у Франції з'явилося радіо і вежу стали використовувати для установки антен.Факт № 5. А ви знали, що факс був придуманий за 20 років до першого телефону?

Факт № 6. Цікава історія трапилася під час футбольного матчу в 1940 році в Англії. Під час гри був дуже сильний туман і радіокоментатору небуло видно навіть краю поля, при цьому він був обізнаний, що радіо слухають німці, а якщо вони дізнаються про туман - почнеться бомбардування. До закінчення матчу він придумував хід і результат гри, дивлячись на одних уболівальників.

Факт № 7. Історія появи слова «хакер» веде свій початок теж із радіо. Спочатку це були люди, які зламували паролі на спеціальних станціях.

Факт № 8. Статистика свідчить: в США 73% людей в авто слухаю радіо, а на кухні слухачів не менш 46%.

Факт № 9. І знову США - у 23% населення країни радіо встановлено у ванній кімнаті.

Факт № 10. Реклама на радіо записується в кращій якості та на іншому обладнанні, за рахунок чого і звучить краще в ефірі.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 100% - 1 голосів
100%

Друзі, оцініть будь ласка статтю. Для нас важлива Ваша думка!

Додати коментар

Коментарі  

Ігор
0 #1 Ігор 07.04.2019, 16:43
Дякую за цікаву вибірку фактів.
Цитата