10 цікавих фактів про радіо

Представляємо Вашій увазі цікаві факти про радіо і все що з ним пов'язано.

Факт № 1. Ще під час Другої Світової Війни американці додумалися до хитрості. Щоб їх радіо-передачі не змогли розшифрувати, вони використовували індіанців. Їх мова настільки чужа для інших народів Америки (не кажучи вже про європейців і японців), що зрозуміти їх було практично не можливо.


Факт № 2. Найкомічніший жарт на радіо було зафіксовано 1 квітня 1976. В Англії на радіо астроном на ім'я Патрік Мур передав повідомлення мовляв, сьогодні вранці в 9:47 Плутон перебуватиме позаду Венери, в результаті чого на всій нашій планеті має знизитися тяжіння. Так само він рекомендував всім стрибати, щоб відчути всю красу космонавтів. Яке здивування було працівників радіо, коли їм почали дзвонити і говорити, що вони відчули невагомість, а одна жінка стверджувала про польоти над диваном в її кімнаті.

Факт № 3. Виявляється бразильці дуже хитрі люди. Тільки в Бразилії за рахунок встановлених США супутників зв'язку FLTSATCOM можна безкоштовно говорити по телефону. Тільки для цього доведеться купити спеціальне обладнання за 50 $.

Факт № 4. Як гуси врятували Рим, так і Радіо врятувало Ейфелеву вежу. Остання була побудована в 1889 році для всесвітньої виставки і за планами, приблизно, через 20 років її повинні були прибрати. Але на щастя у Франції з'явилося радіо і вежу стали використовувати для установки антен.Факт № 5. А ви знали, що факс був придуманий за 20 років до першого телефону?

Факт № 6. Цікава історія трапилася під час футбольного матчу в 1940 році в Англії. Під час гри був дуже сильний туман і радіо-коментатору небуло видно навіть краю поля, при цьому він був обізнаний, що радіо слухають німці, а якщо вони дізнаються про туман - почнеться бомбардування. До закінчення матчу він придумував хід і результат гри, дивлячись на одних уболівальників.

Факт № 7. Історія появи слова «хакер» веде свій початок теж із радіо. Спочатку це були люди, які зламували паролі на спеціальних станціях.

Факт № 8. Статистика свідчить: в США 73% людей в авто слухаю радіо, а на кухні слухачів не менш 46%.

Факт № 9. І знову США - у 23% населення країни радіо встановлено у ванній кімнаті.

Факт № 10. Реклама на радіо записується в кращій якості і на іншому обладнанні, за рахунок чого і звучить краще в ефірі.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

FB