Настільки звичний предмет побуту, як годинник, рідко привертає багато уваги, якщо, звичайно, мова не йде про щось наддороге або просто унікальне. Проте, годинники буквально всюди, тому що час біжить невблаганно, а ми намагаємося тримати його під контролем ...

Колись людям, щоб стежити за часом, було досить і календаря. Але потім виникла необхідність у приладах, які б вимірювали тривалість проміжків часу, менших, ніж одна доба. Такими приладами стали годинники...

Лук та стріли є першим дуже складним знаряддям, винахід якого став найбільшою подією в житті наших предків та наступних поколінь. Винахід, а також його широке застосування відноситься до епохи мезоліту. З'явився лук ще за 12 тис. років до н. е.

Винахід колеса є найбільшим досягненням в області механіки за всю багатовікову історію людства. Вважається, що з'явився цей найдавніший пристрій в бронзовому столітті.

Чи замислювалися Ви, що корисного зробило НАСА для звичайної людини. Дивно, але на сьогодні існує безліч корисних товарів, якими люди користуються щодня, і які є дуже важливими.

FB