Звичаї та традиції народів світу• У африканському племені Масаї люди вітають один одного стрибками. Чим вище Ви стрибнете , тим більшу повагу надасте .

 

Аборигени племені Маорі з Нової Зеландії при зустрічі труться один об одного носами , це таке привітання. По запаху вони відрізняють одноплемінників від чужих.

 

У Норвегії не прийнято поступатися місцем літнім людям в транспорті. Вважається , що цим ви підкреслюєте свою фізичну перевагу .

 

У США не прийнято платити в ресторані за жінку. Вважається , що цим чоловіки підкреслюють свою фінансову перевагу.

 

У Китаї прийнято плямкати в гостях , а інакше господарі можуть вважати своє готування несмачним. Безшумно їсти в Китаї - образити господарів і кухарів . А заляпана соусами скатертина після їжі - підтвердження того , що ви їли з апетитом і вам було смачно.

 

У Китаї не прийнято приносити квіти господині будинку. Вважається , що цим гості підкреслюють , цей будинок настільки некрасивим , що вони приносять прикраси з собою.

 

У Фінляндії не прийнято робити публічні компліменти. Вважається , що публічні компліменти не рахуються .

 

У Норвегії  не прийнято робити багато компліментів в обличчя , хвалити (крім своїх близьких) - це вважається лестощами , така людина багато втрачає в суспільстві. У школі не прийнято хвалити учня в присутності всіх інших , оголошувати оцінки - ставити його вище всіх інших. Не прийнято цікавитися , чим хворів , чи добре себе почуваєш - коли виходиш на роботу після лікарняного. У нас це вважається виявити співчуття і увагу. Тут - непристойно , це занадто інтимні речі.

 

У Греції не рекомендується хвалити в гостях якусь вазу або картину , інакше господареві доведеться її вам подарувати.

 

Знак " Великий палець вгору" в деяких країнах позначає "От як я тебе здорово нагрів"

 

У США крім оплати рахунку не прийнято ще купу всього: відкривати жінці двері , допомагати що небудь донести - вважається , що так чоловік показує свою перевагу ; а також робити компліменти з приводу зовнішності і т.п. - Це може бути витлумачено як сексуальне домагання .

 

Якщо їсти в гостях у Південній Кореї і при цьому намагатися стримувати сльози і  соплі ( їжа дуже - дуже гостра ) - можна уславитися вкрай неввічливим людиною, яка зневажає гостинність. найкращим компліментом кухареві ( господарці ) вважається саме плач і соплі .

 

Не прийнято стримувати відрижку в Монголії і Бурятії - мовляв , без відрижки гість голодний , треба ще годувати.

 

У Японії і Норвегії не прийнято дарувати непарне число квітів . Вважається що непарній квітці самотньо. Непарне число несуть на могилу , похорон.

 

У Японії сякатися на людях - табу.

 

В Індії в сімейному колі не говорять "спасибі" . Вважається , що члени сім'ї не повинні дякувати один одному.

 

У Китаї вважають , що дарувати живі квіти не можна . Це символ смерті - " вони ж скоро помруть " . А от штучні - за милу душу. " Вони вічні " .

 

У Китаї дарувати щось пов'язане з числом 4 - просто кошмарний вчинок . 4 - символ смерті , там навіть поверхи йдуть 1-2-3-5-6-7-9 ...

 

Сидіти нога на ногу , показуючи стопою на співрозмовника в багатьох південно -східних країнах - моторошна образа співрозмовника . Погладити по голові - теж.

 

У арабів не прийнято передавати мундштук кальяну з рук в руки , це примус , типу. Кладуть на стіл. У нас навпаки.

 

В Японії не прийнято йти з роботи раніше за начальника .

 

У Грузії прийнято , щоб стакан у гостя завжди був повний , навіть якщо пити вже не хочеться. Тому якщо ввічливий гість щоразу випиває частування до дна , господар так і буде змушений продовжувати доливати йому вино.

 

У Німеччині у деяких сімей збереглася традиція , щоб на Новий Рік всі члени сім'ї , незалежно від віку , забиралися на стільці перед тим як годинник проб'є 12 . А з останнім ударом всі « зістрибують » у Новий Рік.

 

У східних країнах гостю завжди наллють неповну чашку чаю , а потім весь час будуть підливати . Але якщо гість набридне господарям , то йому наллють повну чашку чаю. Коли візитер доп'є чай , то він повинен піти.

 

У Мексиці , на відміну від православної традиції , День поминання мертвих святкується на широку ногу. Родичі покійних рясно прикрашають могили квітами , дарують мертвим рідним цілком земні подарунки , типу музичних дисків , одягу і прикрас . А ввечері влаштовують гучні вечірки. Головне - ніякої скорботи !

 

У Данії на Новий рік прийнято бити фарфор об двері сусідів. Причому , сусіди ніколи не образяться , адже посуд , як відомо , б'ється на щастя.

 

Якщо ви опинитеся в гостях у грека , то не здумайте нахвалювати його будинок , тому що він повинен подарувати все те , що вам сподобалося.

 

В одному зі штатів Індії дівчина може вийти заміж , пожити три дні у шлюбі , а потім розпрощатися назавжди з чоловіком . Після цього вона може жити , як їй хочеться , і вільно вибирати собі коханців.

 

У Таїланді прийнято обливати перехожих водою під час свята Сонг Кран . І це робиться не зі зла , а , навпаки , в якості побажання удачі .

 

У Кенії молодий чоловік після весілля повинен один місяць носити жіночий одяг і виконувати жіночі обов'язки . Тоді він на все життя запам'ятає , що бути жінкою не так-то просто!

 

Для того щоб віддати данину поваги божеству Муругана індуси під час триденного свята Тайпусам роблять собі пірсинг. Причому , вони використовують не спеціальні сережки і каблучки , а цвяхи , гачки і просто гострі залізяки . Починається все з проколу язика, а далі святкуючі настільки захоплюються , що просто обважують себе з ніг до голови різними металевими штуковинами .

 

У Данії прапор , вивішений у вікні , говорить про те , що в цьому будинку хтось святкує день народження.

 

У народів Північної Камчатки багато століть малося на увазі , що якщо гість вступає в сексуальний контакт з дружиною господаря , то тим самим робить йому велику честь . Господиня дому докладала всіх зусиль , щоб гість захотів розділити з нею ліжко . І особливою удачею для цього будинку вважалося , якщо жінка вагітніла від цього зв'язку . Народження дитини відзначали всім селищем.

 

Унікальний похоронний звичай вже дві тисячі років існує в глибині острова Лусон на Філіппінах. Покійних ховають у видовбаних ними самими колодах , а потім відносять в печери високо в гори . У деяких печерах налічується до декількох сотень своєрідних трун.

 

У Латинській Америці при кожній зустрічі і знайомстві прийняті обійми і поцілунок .

 

Японця краще привітати поклоном так само , як і він вас . Зараз сучасні японці вже не дивуються простягнутій руці іноземця.

 

Коментар

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Десять випадкових винаходів людства

Десять випадкових винаходів людстваНе всі потрібні і корисні речі на світі були придумані або в

...
7 звичок для успіху і багатства.

2345У даній статті мова піде про звички багатих і успішних людей

...
Навіщо людині потрібен апендикс

Навіщо людині потрібен апендикс До недавнього часу медики і науковці думали над питанням, на

...
Як воно - бути шизофреніком? 10 фактів від людини з діагнозом

02Для більшості з нас шизофренія - всього лише слово, яким «хв

...
Цікаві факти про березу

Цікаві факти про березуБереза - одне з найбільш поширених дерев, зустріти її можна

...
Цікаві винаходи XX століття.

винаходиВинахідники минулого століття старанно намагалися допомогти

...
Що таке платонічна любов?

Що таке платонічна любов?Незважаючи на те , що в наш час такий вид любові вважають ст

...
Як позбутися хронічної втоми?

Як позбутися хронічної втоми?Досить частим явищем є хронічна втома. І останнім часом схил

...
Топ 10 найспекотніших країн світу.

спекаУ всьому світі є безліч місць, в яких навіть в зимову пору р

...
17 природних ілюзій, які схожі на диво.

23 природні ілюзії, які схожі на диво.Уважний погляд здатний знайти тисячі природних загадок, бага

...