Пропонуємо вам ознайомитися з десятьма незвичайними і трохи моторошними сексуальними звичаями, які до сих пір практикуються в різних африканських країнах.

 секс

10 місце:

У Західній Африці існує звичай викуповувати свою наречену у тещі. Відмінність від нашого звичаю полягає в тому, що наречений повинен задовільнити матір нареченої. Причому, претендента вибирає батько нареченої, а тривалість викупу цілком і повністю залежить від  тещі.



9 місце:

У Танзанії жінки крадуть у обранців взуття та мотику - найдорожче. Чоловік обов'язково за ними прийде.


8 місце:

Дітям в африканських племенах приділяється дуже велика увага, тому що їх обов'язок - турбота про своїх батьків. Кожна сім'я хоче мати якомога більше дітей. Але не у всіх жінок повноцінні чоловіки, і тому у вождя існує спеціальний помічник, звільнений від роботи, в обов'язки якого входить відтворення племені.



7 місце:

У Кенії, перевірити невинність нареченої перед весіллям може будь-хто.



6 місце:

В Океанії, Центральній Африці та Індонезії наречену раніше віддавали в тимчасове користування або всьому племені, або товаришам чоловіка. Причому, як правило, майбутній чоловік під страхом смертної кари не міг брати участь у цьому бардаку.


5 місце:

У Заїрі і Конго передвесільну роботу з нареченою проводив тільки вождь. Якщо він не міг цього зробити, народ бунтував і скидав його.



4 місце:

У деяких країнах любов'ю з нареченою обов'язково займаються всі друзі майбутнього чоловіка, причому, обов'язково в будинку матері нареченої.



3 місце:

У багатьох африканських народів існують еротичні ігри, пов'язані з укусами в попу. Наприклад, від отрути мурах вся поверхня сідниць стає однією вкрай чутливою ерогенною зоною.


2 місце:

У племен Північно -Західної Африки кожен місяць проводиться сексуальна лотерея. Кожен з чоловіків тягне жереб, з ким з жінок йому належить провести цю ніч. Труднощі в тому, що жереб тягнуть всі, і старі, і малі. Відмовлятися не можна, інакше будеш навічно усунений від подальшої участі у лотереї.

 

1 місце:

У деяких племенах екваторіальної Африки вважається, що чоловік не повинен страждати, займаючись любов'ю з незайманою. Дівчат воліють відправляти в джунглі, щоб неприємний обов'язок виконав... самець горили. Вважається, що панночка, яка не зуміла привабити цього самого самця, хорошою дружиною не буде. 

Якщо Вам сподобалася стаття, будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

Kstinska
0 #3 Kstinska 17.11.2017, 16:57
Інтересненько.Н е поїду в Африку не хочу з гори бою та й з усім племенем
Цитата
dart weider
+1 #2 dart weider 29.09.2013, 15:09
Цитую shreder:
вафлі (О.о) "
не поїду в Африку за дружиною, адже її або горила, або все плем'я вже перевірило))

спочатку треба перевірити тещу
Цитата
shreder
+1 #1 shreder 29.09.2013, 15:03
вафлі (О.о) "
не поїду в Африку за дружиною, адже її або горила, або все плем'я вже перевірило))
Цитата

FB