Чому пасажирам літаків не видають рятувальні парашути.
 
Чому пасажирам для підстрахування не видають парашути, адже тоді кожен би знав, що має якийсь шанс на порятунок у разі катастрофи...
 
Згідно зі статистикою, літак є одним з найбезпечніших видів транспорту, і ми всі це прекрасно знаємо. Але все ж, коли літак падає, кількість жертв завжди величезна. Але парашут - це не вихід, і ось чому:

1. Парашут навіть у складеному вигляді займає багато місця. Хтось, може, і погодиться відправитися в політ без багажу, щоб йому натомість видали парашут, але чи багато таких набереться? 

2. Припустимо, парашути є, але що в даному випадку робити літнім людям і вагітним жінкам, які навряд чи зможуть зробити стрибок?

3. Літак летить на висоті десь 10-11 км над землею і якщо ви спробуєте вистрибнути з парашутом, то просто не зможете дихати.

4. Швидкість, з якою летить літак, дорівнює десь 800-900 км/год, так що при спробі вистрибнути ви можете бути просто розмазані.

5. Знаєте, скільки коштують парашути? Від 1000 до 5000 доларів, тому це вельми дороге задоволення.

6. Звичайно, якщо літак почне падати, паніки уникнути не вдасться. Уявіть, в якому стані будуть люди, чи зможете ви тверезо мислити і скористатися парашутом в такій ситуації?

7. Навряд чи людина зможе правильно надіти парашут, який вперше бачить. Тобто потрібно ще й заздалегідь навчитися це робити. І якщо ви вже вирішили летіти з парашутом, доведеться летіти в ньому всю дорогу.

8. Ну і, врешті-решт, щоб стрибати, потрібно володіти великою хоробрістю. Багато хто воліють сподіватися до останнього замість того, щоб зробити крок в безодню.

Так що, якщо парашут і буде в літаку, він нікого не врятує.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 50% - 2 голосів
50%

Шановні читачі, будь ласка, оцініть статтю.

Додати коментар

Коментарі  

Мик
0 #4 Мик 02.02.2019, 21:39
Проінструктуват и можна на відео, в літаку є телевізори. Когось і врятує...
Цитата
Мик
0 #3 Мик 02.02.2019, 21:36
А мали б вихід, то рятувались би. Навіть літні і вагітні.
Цитата
Мик
0 #2 Мик 02.02.2019, 21:35
Паніка і виникає від того, що люди видчувають приреченість в ситуаціях авіакатастрофи.
Цитата
настя
+1 #1 настя 10.10.2017, 18:00
класс !!!! сайт супер !!!!! :)))))));;)))
Цитата