санта клаус

Пропонуємо Вашій увазі 10 найцікавіших фактів з життя Санта Клауса і його команди, щоб відкрити завісу таємниці про життя цього загадкового героя.

 

1 У ніч перед Різдвом Санта встигає заглянути в 90 000 000 будинків, проїхати 510 000 000 км зі швидкістю 10 703 437,5 км/год за 31 годину.

2 У команду Санти входять 9 північних оленів:

• Дешер - Стрімкий

Денсер -Танцюрист

Пренсер - Гарцюючий

Віксен - Сварливий

Комет - Комета

Кюпід - Купідон

Доннер (Дандер) -  Грім

Блітц (Блікс) - Блискавка

Рудольф

 

3 Костюм Санта Клауса був зеленим, до того як червоний колір був використаний в найвідомішій рекламній компанії Coca-Cola. 

санта

4 Ім'я фінського Санти - Йоулупуккі - перекладається як «різдвяний козел». Пов'язано це з давньою місцевою традицією, коли люди переодягалися в козлячі шкури, ходили по домівках, бавили дітей і дарували їм подарунки.

5 Кожне Різдво Північно-Американське командування аерокосмічної оборони / North American Aerospace Defense Command (NORAD) відстежує пересування саней Санта-Клауса. Все почалося в 1955, коли один з універмагів Колорадо помилково надрукував телефонний номер NORAD, як номер телефону Санта-Клауса в своїй різдвяній рекламній брошурі, і в організацію почали телефонувати малюки, що жадали спілкування з Сантою.

6 А ви знали, що поштовий індекс Санта-Клауса - H0H0H0, що в перекладі на означає «Хо-хо-хо!»?

7 Резиденція африканського Санта-Клауса знаходиться на вершині вулкана Кіліманджаро, тому що це єдина гора в Африці, де сніг лежить цілий рік.

8 Як не дивно, одним з найпопулярніших різдвяних фільмів є комедія Террі Цвінгофа «Поганий Санта». До перегляду з дітьми заборонений.

9 У фінського Санта-Клауса - Йоулупукі (в пер. - «різдвяний козел») - є паспорт із зазначенням дати народження «давним давно», свій робочий офіс і навіть молода дружина Йоулуморі (в пер. - «бабуся Різдво»).

10 Довжина оленячих рогів досягає 1 метра, а вага середнього оленя дорівнює 318 кг.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

FB