Переваги відмови від куріння.

Якщо ви кинете курити, ваш організм відчує величезне полегшення, незалежно від того, в якому віці ви припинили палити.

 Уже через 24 години з моменту останньої сигарети, завдяки тому що ви не вдихаєте в себе сигаретний дим, у вашому організмі вже стає менше токсинів. І ризик інфаркту знижується на 50%, а після декількох місяців без паління знижується ще більше.

 Через 1-3 дні після припинення куріння, рівень чадного газу в організмі знижується до рівня людини що не палить. Це означає, що ви зможете легше дихати, ваша витривалість покращиться.

 Нормалізується тиск, відновлюється кровопостачання кінцівок, робота серця стабілізується.

 Після відмови від куріння в норму приходить кисень в крові.

 Уже через 48 годин відновлюється нюх, природна здатність відчувати смак.

 Уже через тиждень зникає неприємних запах від шкіри, волосся, запах з рота, повертається здоровий колір обличчя.

 Уже через місяць дихання стає легким, зникає головний біль, втома, кашель курця.

 Через 6 місяців очищаються легені, відновлюється робота серця, організм буде відчувати бажання займатися фізичними навантаженнями, спортом.

 Через 1 рік, вдвічі зменшується ризик серцево-судинних захворювань.

 Через 5 років різко зменшується ризик розвитку раку легенів.

 Таким чином, щотижня, щомісяця, щороку, після того, як ви кинули палити, ваше здоров'я почне поліпшуватися і ви самі переконаєтеся в перевагах відмови від куріння.

 Але треба розуміти і те, що все-таки в перші дні та перший тиждень організм курця повинен перебудовуватися. І тому у деяких (завзятих курців) можлива так звана «нікотинова ломка»: депресія, спазми в шлунку, головний біль, дратівливість. Найголовніше не здатися на цьому етапі, прийняти тверде рішення не повертатися до шкідливої ​​звички.

 Зазвичай, цей період триває від 1 до 3 тижнів. Після цього періоду симптоми ломки почнуть відступати, і ви будете почувати себе все краще і краще. А щоб закріпити новий стан організму необхідно навчитися отримувати задоволення від якихось нових видів діяльності: фізична активність, спорт, лазня, хобі тощо.

 Переваги відмови від куріння очевидні не лише в плані здоров'я. Це і фінансова вигода, поліпшення морального клімату в сім'ї, і ще більшу повагу з боку своїх дітей.

Життя прекрасне! Живіть довше!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 99% - 2 голосів
99%

Друзі, оцініть будь ласка статтю. Для нас важлива Ваша думка!

Додати коментар