Мотивуючі цитати Брайана Трейсі.

Брайан Трейсі - автор книг і аудіопрограм на теми бізнесу, управління продажами, самореалізації, лідерства тощо.

 

 Щоб літати з орлами, не пасіться з індиками.

 Якщо ти здатний посміхатися життю, життя завжди посміхнеться тобі у відповідь.

 Закон підсвідомої діяльності свідчить, що будь-яка ідея чи думка, яка приймається вашою свідомістю за істину, буде без питань прийнята і вашою підсвідомістю, яка одразу ж береться за роботу по втіленню її в реальність. Щойно ви починаєте вірити в можливість здійснення якоїсь дії, ваша підсвідомість починає роботу як передавач ментальної енергії, в результаті чого ви притягуєте людей і обставини, які гармонійно відповідають вашим новим домінантним думкам.

 У світі повно людей, які очікують, що в їхньому житті з'явиться той, хто зможе перетворити їх в те, якими вони хотіли б себе бачити. Однак допомоги чекати нізвідки - вони стоять на автобусній зупинці, але по цій вулиці автобуси не ходять.

 Дуже часто нещасливі люди стверджують, що пожертвували своїм щастям заради того, щоб зробити щасливими інших. Коли я чую про це, то завжди згадую правило, яке свідчить: «Не можна віддати те, чого не маєш. Не можна зробити інших людей щасливими, якщо ти сам нещасний».

 Ваш приголомшливий мозок може підняти вас з убогості до багатства, перетворити вас з одинака на загального улюбленця, вивести з депресії, зробивши щасливим і радісним, - якщо ви правильно скористаєтеся ним.

 Закон концентрації говорить, що все, про що ви роздумуєте, збільшується в розмірах. Чим більше ви про щось думаєте, тим глибше воно входить у ваше життя.

 Неможливо думати про одне, а отримувати в результаті інше. Не можна посадити овес, а отримати ячмінь. Успіх і щастя дається тим людям, які виробляють здатність цілковито зосереджуватися на чомусь одному і не залишати це без уваги допоки процес не буде завершено.

 Досягають успіху лише ті, хто завжди прагне допомагати іншим. Ті, хто шукає лише свою вигоду, приречені на поразку.

 Ви з неминучістю притягуєте до себе людей та обставини, які в гармонії з думками що переважають у вашій голові.

 Якщо хочеш отримати те, що ніколи не мав, стань тим, ким ніколи не був.

 Найголовніший ваш скарб - це мир в душі.

 Щоночі, перш ніж заснути, уявляйте собі свій ідеальний завтрашній день. Ви побачите, багато в чому так і буде.

 Ви там, де ви є, і той, хто ви є, через те, як ви себе сприймаєте. Змініть думку про себе, і ви зміните ваше життя.

 Ви не владні над тим, що з Вами відбувається, але Ви владні над своїм ставленням до подій. І саме це ставлення і визначає, хто кого контролює - події Вас або Ви ці самі події.

 Чим більше ви собі подобаєтеся, чим більше ви самого себе поважаєте, тим більше ви любите і поважаєте інших, тим більше вони люблять і поважають вас.

 Якщо ви хочете бути більш щасливим, робіть більше спроб.

 Коли на небі сонце - у мене завжди гарний настрій. Сьогодні похмуро, і я не в дусі. І я подумала, чому мій настрій так залежить від погоди. Адже сонце є на небі завжди. Потрібно тільки вміти зазирнути за хмари...

 Позбавтеся від негативних людей у ​​вашому житті, оточіть себе тими, хто вірить у вас і надихає вас. Якщо ви оточені негативними людьми, нічого з того, чого я вчу вас, не буде працювати.

 Ви можете мати все, про що здатні думати постійно.

 Установка термінів здійснення ваших цілей активізує роботу вашої підсвідомості і зміцнює вашу рішучість.

 Шанси на успіх зазвичай приходять одягненими в робочий одяг.

 Всі зміни у вашому житті відбуваються тоді, коли ваш розум натрапляє на нову ідею.

 Зробіть душевний спокій своїм пріоритетом і організуйте довкола нього решту життя.

 Різниця між героєм і боягузом полягає в тому, що герой зберігає сміливість буквально кількома хвилинами довше. Звичайна людина прагне уникати неприємних ситуацій. Мужня людина змушує себе дивитися страху в обличчя і наперекір йому робити те, що було задумано.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 100% - 1 голосів
100%

Шановні читачі, будь ласка, оцініть статтю.

Додати коментар