цікаві факти про тварин

Ви думаєте що світ тварин простіший, ніж світ людей? Цікаві факти про тварин, представлені в цьому розділі зруйнують даний стереотип!

 

Цікаві факти про тварин.

-У дельфінів є імена. Причому кожне дельфінча отримує своє ім'я при народженні. Цей факт довели вчені, записавши свист-сигнал, що означає ім'я, на який відгукувався один і той же дельфін

-Рекорд зі стрибків належить кенгуру велетенському, найбільшому ссавцю Австралії. При наближенні небезпеки, кенгуру вдається до втечі стрибками, спираючись на хвіст як на жердину, і може стрибнути у довжину на 10-12 метрів, пролітаючи над гладдю степу на висоті близько двох метрів.

-Довгий час вважалося, що всі хребетні харчуються виключно через рот і травну систему. Нещодавно було виявлено, що тихоокеанський п'явкорот - найпростіший хребетний, що має хордоподібний орган під назвою нотохорд - може поглинати поживні речовини прямо через шкіру. 

-У мухи Goniurellia tridens, виявленої в ОАЕ, на крилах зображені... ще дві мухи. Таким чином муха захищається від хижаків, прикидаючись «Мушиною зграєю».

Цікаві факти

-Найменший лемур - мишачий важить всього 30 г, довжина його тіла становить лише 92 мм. Крихітка живе на деревах Національного парку в західній частині Мадагаскару і веде нічний спосіб життя.

-62 роки прожив кінь по кличці Старий Біллі (Олд Біл). Він народився в 1760 році в господарстві Едварда Робінзона в Вулстон, Ланкшир, від клевелендської кобили та східного жеребця.

-Африканська яєчна змія унікальна тим, що може харчуватися виключно яйцями птахів, діаметр яких може значно перевершувати розміри самої змії. Вдається їй це завдяки дуже рухливим з'єднанням кісток черепа, малорозвиненим зубам і особливим відросткам шийних хребців. Саме завдяки їм змія розкриває шкаралупу, ковтаючи рідину і випльовує потім залишки шкаралупи.

-З усіх тварин тільки кролики та папуги можуть дивитися назад, не повертаючи голови.

тварини

 

-Дорослі домашні кішки не нявкають, спілкуючись між собою. Звук «мяу» характерний для кошенят, підкликати свою маму, а дорослі кішки навчилися використовувати цей звук щоб привернути увагу людини. Для дорослих диких кішок нявкання взагалі не характерно ні в яких ситуаціях.

-Кролик-довгожитель на прізвисько Флоппі, з'явився на світ в 1964 році на острові Тасманія, і помер в 1983, проживши 18 років і 10 місяців. В даний час цей рекорд побитий іншим кроликом з Нової Шотландії, який нещодавно відсвяткував свій 24 день народження.-Висушені яйця (ікра) морської креветки можуть зберігатися роками, але щойно потрапляють у воду, «вилуплюються» через кілька годин.

-Домашні кішки - це єдиний різновид котячих, здатний тримати хвіст вертикально при ходьбі. Всі дикі кішки тримають при ходьбі свої хвости горизонтально або між ногами.

-Найбільше яйце, як відомо, у страуса. А найменше - у ківі. Страусине яйце має найменший відсоток ваги в порівнянні з тілом страуса, а от у ківі - якраз, навпаки. Деякі яйця ківі можуть важити до чверті ваги самої птиці.


-Печінка полярного ведмедя містить так багато вітаміну А, що якщо людина її з'їсть, це може мати фатальні наслідки.

-Незважаючи на маленькі габарити, мухи літають, як надшвидкісні літаки: швидкість польоту гедзя - 22,4 кілометра за годину, кімнатні мухи - 6,4 км/год, падальні мухи - 11 км/год. Американці довели, що муха так вправно ухиляється від мухобійки лише тому, що вона не тільки швидко метикує, але й здатна планувати свої дії.-Кури не їдять в темряві.

-У комарів є зуби. Під мікроскопом у них в роті видно 22 зуби.

-У японській кухні існує страва «восьминіг-танцюрист». Нещодавно убитого восьминога поміщають в чашку з рисом, а потім поливають соєвим соусом - і в цей час молюск починає «танцювати», перебираючи своїми щупальцями. Даний ефект пояснюється особливою будовою нервових волокон восьминогів, які навіть після їхньої смерті реагують на натрій який міститься в соусі і змушує м'язи скорочуватися.

цікаві факти про тварин

-В околицях французького села План-де-ла-Тур якось раз небувало розмножилися зелені коники. Місцеві кури з задоволенням їх клювали, а згодом жителі села були приголомшені: кури почали нести яйця з зеленими жовтками.

-Згідно з документами, найменшим конем був жеребець Літтл Пампкін, з ферми міні-коней "Делла Терра", США. На 30 листопада 1975 його зріст становив 35,5 см, а вага - 9 кг.

-Зайці та кролики не схрещуються один з одним.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Uncategorised

Оцінка статті: 98.33% - 3 голосів
98%

Друзі, оцініть будь ласка статтю. Для нас важлива Ваша думка!

Додати коментар

Коментарі  

Авигея
+1 #10 Авигея 14.04.2017, 16:54
Сколько я не смотрела сайтов етот нрав :) Желаю вам также просматривать етот сайт ,УДАЧИ ВАМ.
Цитата
Авигея
0 #9 Авигея 14.04.2017, 16:50
Вопше нрав :) норм , класс !!!! обезательно читайте и заходите на етот сайт : ) ; )
Цитата
Наташа
-7 #8 Наташа 10.04.2017, 20:04
ноормм
Цитата
катерина
-6 #7 катерина 03.04.2017, 16:37
здесь нет ничево
Цитата
катерина
-9 #6 катерина 03.04.2017, 16:36
гальмо
Цитата