10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світомЧи траплялося вам коли-небудь дивитися на свою собаку, поки вона спокійно спить на підлозі, і думати: «Якби вона захотіла, вона б могла прямо зараз встати і з'їсти моє обличчя»? Але собака цього не захоче, так як собаки знайшли простіший, ніж з'їдання людських осіб, спосіб виживання у світі, а саме жебрацтво у нас. Однак не варто заперечувати, що якби собаки захотіли, вони б могли заподіяти людині серйозні травми - особливо, якщо б вони збилися в групи, що складаються з безлічі особин.

 


І хоча більшість собак добре влаштовані в житті і не відчувають необхідності повстати , що ж відчувають дикі тварини , які вже втомилися жити під чоботом людини , яка руйнує їх середовище проживання ? Що трапиться , якщо вони вирішать об'єднатися проти людей ? Цікаво , чи змогли б вони це зробити? Звичайно ж , ні - думаєте ви. Адже людина знаходиться на верхівці харчового ланцюга не просто так. Проте можливо , що єдиним недоліком диких тварин є їх непристосованість до організованої атаки. Якби вони могли зібратися і об'єднати свої вміння , у них би був досить хороший шанс знищення людської раси . А все тому , що тварини володіють  такими навичками :10. Супер сила

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Коли ви востаннє були в спортзалі?. Сумна правда полягає в тому , що більшість з нас ліниво, володіє зайвою вагою і стає слабкішим з кожним поколінням . Якби ми навіть були на піку своєї форми , все одно існують різні тварини , сила яких перевищує нашу силу в рази. Взяти того ж шимпанзе.

Враховуючи , що вони наші генетичні родичі , у них є найбільший потенціал з усіх тварин для того , щоб стати нашими майбутніми господарями , і їх екстремальна сила і фізична витривалість дає їм значну перевагу , так як вони в три -п'ять разів сильніше , ніж люди . Причина , по якій вони сильніші полягає в тому , що у них немає такого ж м'язового контролю , який є у людей , і вони відповідно весь час використовують більше м'язів . Недолік цього полягає лише в тому , що вони володіють менш вишуканими руховими навичками .


Як вдало висловився один з блогерів , під ніком « Smithsonianmag »: « Ми не зможемо перемогти в шимпанзе боротьбі , зате ми може робити цілком чудові вишивки » - що зовсім не допоможе при повстанні шимпанзе.

Навіть деякі з найменших у світі тварин , такі , як мурашки , порівняно сильніші , ніж люди. Мурахи можуть переносити вантажі , які у п'ятдесят разів важче їх власної ваги , і за один рік, можуть перемістити близько п'ятдесяти тонн грунту на квадратний кілометр. Це немало бруду ! Якщо вони будуть злагоджено працювати , вони зможуть об'єднатися і зруйнувати основи всіх будівель , просто перемістивши грунт.9 . Передбачення погоди

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Використовуючи свою силу , кігті , зуби і загальну руйнівну силу , тварини могли б легко розправитися з нашою технологічною інфраструктурою . Як тільки вони успішно відріжуть нас від наших технологій , вони зможуть позбутися багатьох з нас , просто залишивши нас гинути від природних катаклізмів. Для того , щоб ми могли передбачити  зміни в природі , ми користуємося метеорологічними і сейсмічними даними, а ось у тварин є додаткове чуття, яке дозволяє їм відчути коли насувається погана погода або такі катаклізми як землетруси . Тому , якщо ми залишимося без технологій , наступного разу , коли трапиться цунамі або ураган , тварини просто втечуть на височині і залишать людей , щоб їх змило в море.

Взяти , наприклад цунамі , що відбулося в 2005 році в Індійському океані. Це був один з тих рідкісних випадків , коли люди навіть не підозрювали , що стихійне лихо ось-ось нагряне . І що сталося в результаті ? 150 000 осіб загинуло . А ось тварин загинуло відносно мало , та й ті , які загинули , були в основному тваринами , які не змогли вибратися зі своїх будинків або загонів . Очевидно , всі види тварин втекли на підвищеності ще до того , як трапилася ця трагедія і , за словами Алана Рабіновіца ( Alan Rabinowitz ) , директора науково -дослідного відділу в зоопарку Бронкса , їм вдалося врятуватися завдяки тому , що вони змогли відчути незначні зміни в навколишньому середовищі , в електромагнітних полях і тиску повітря . Але , що найсумніше - люди , швидше за все також володіли такою здатністю в минулому , але втратили її через те , що не користувалися нею . Які ж ми все-таки ледарі ...8 . Вони можуть нас серйозно заплутати

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Хоча наші предки могли відшукати шлях , слідуючи зіркам , а наші батьки та бабусі з дідусями добиралися до пункту призначення , використовуючи карти , на сьогоднішній день , багато хто з нас опинилися б у непривабливому становищі , якби навігаційні системи наших машин раптом відмовили. Ми просто забули , як самостійно шукати дорогу.

Все що потрібно тваринам зробити , так це заманити нас у ліс (можливо пообіцявши безкоштовні пончики - адже всі люблять безкоштовні пончики ) і безнадійно заплутати . Ми ніколи не зможемо вибратися , тому що ми втратили всі свої інстинкти виживання , і загинемо через кілька тижнів.

З іншого боку , деякі тварини мають дивну здатність знаходити дорогу додому , де б ви їх не залишили. Тільки подивіться на поштових голубів. Голуби , яких часто називають пацюками з крилами , вважаються мало не самими ницими птахами на планеті , але навіть вони можуть знайти дорогу додому з відстаней у більш ніж 1770 кілометрів. Так як же їм це вдається? Очевидно , ніхто цього в точності не знає. Раніше , вчені вважали , що розгадка полягала в залозі , що містяться в дзьобі птаха , яка дозволяла їм реагувати на магнітне поле Землі , проте нещодавні дослідження спростували цю теорію.

І птахи не є ексклюзивними власниками разючих внутрішніх датчиків, що дозволяють їм , повернутися додому. Багато видів тварин мігрують щороку , наприклад за рік сірі кити пропливають більше 16 000 кілометрів. Більше того , ми всі чули історії про собак і кішок , які пропадали місяцями або навіть роками , а потім з'являлися на порозі у господарів , виляючи хвостом.7 . Здатність долати перешкоди

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Люди придумали всілякі види пристосувань , які дають нам можливість залазити на стіни і перетинати воду , проте деякі тварини вже давно відточили ці здібності. Взяти , наприклад , геконів . Ці ящірки можуть піднятися по вертикальному шматку скла , жодного разу не оступившись .

Як же їм це вдається? На відміну від тварин , які використовують клейкі речовини або користуються натягом поверхні щоб подолати силу тяжіння , на кожному пальці лап геконів є подушечки , зроблені з тисяч щетинок , які настільки малі , що утворюють молекулярні зв'язки між ногами гекона і поверхнею , по якій він йде . Найцікавіше в них те , що вони можуть по необхідності включати і відключати функцію зчеплення , і часто використовують її тільки при певних кутах

У битві за володіння світом тваринами , гекони і подібні їм тварини, такі як шоломоносний василіск , здатний ходити по воді , будуть прекрасними агентами розвідки для всіх інших тварин , тому що вони зможуть шпигувати за нашими діями і швидко ховатися в будівлях та прилеглих водоймах.6 . Нічні атаки

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Якби тварини дійсно захотіли підловити нас коли ми найбільш уразливі , вони б напали на нас вночі . У той час як ми бігали б , вдаряючись об кути і спотикаючись об килими , вони б чудово пересувалися в темряві з вражаючою точністю і змогли б дати волю своїй люті тоді , коли їм заманулося б .

Тільки подумайте про змій . Багато з них , такі як гримучі змії і деякі види удавів , володіють еквівалентом нашим інфрачервоним очкам , вбудованим прямо в тіло. Ці органи , які знаходяться по обидва боки їхньої голови , розпізнають тепло і виробляють картинку теплової карти , яку рептилії і використовують для полювання на свою здобич .

І поки змії будуть задавати нам жару , представники котячих можуть з легкістю приєднатися до битви , покладаючись на спеціальні світлочутливі клітини , які знаходяться позаду сітківки їхніх очей і допомагають їм орієнтуватися в просторі в темряві. Цей блискучий шар клітин , під назвою тапетум ( tapetum lucidum ) , відбиває світло назад в сітківку , надаючи кішкам ще один шанс абсорбувати кожен фотон . Відбиваюча властивість цих клітин також є причиною того , що у людей часто складається враження , що котячі очі світяться вночі , ну а ціла безліч палаючих в темряві котячих очей може не на жарт налякати будь-яку людину . Вони звичайно не бачать в непроглядній темряві , але завдяки тому , що їхні очі настільки ефективні , для нападу їм достатньо слабкого сяйва місяця або навіть світла від крихітного індикатора режиму очікування на вашому телевізорі.5 . Здатність дізнатися наші секрети

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Мабуть , тварини, такі як папуги , розуміють нашу мову краще , ніж ми раніше думали , і , судячи з того , як погано працює наша система освіти , вони досить скоро зможуть випередити нас у розвитку .

Дослідники говорять , що папуги вже здатні зв'язувати цілий ряд слів , не просто для наслідування людської мови , а для того , щоб використовувати їх у спілкуванні . Один голодний папуга навчився збільшувати ступінь складності того що він говорить. Від простого словосполучення «хочу горіх » , він перейшов до « я хочу горіх » , а потім став уточнювати який саме тип горіхів він хотів « я хочу мигдальний горіх ». Це досить вражаюче , враховуючи , що деякі люди -підлітки просто з'являються зі своїх кімнат і бурчать , коли хочуть щось перекусити.Папуги , також як і інші говорящі птиці , досить добре вчать своїх товаришів всього, що вони самі знають. Наприклад , в різних частинах Австралії люди можуть почути дивні голоси , що доносяться з верхівок дерев , і хоча вони чують англійську мову , слова вимовляються не людьми , а птахами. Мабуть , Від птахів які вирвалися на волю, такі як папуги і какаду , почали навчати диких птахів мови , якій вони вивчились , живучи з людьми. І очевидно , господарям приносило задоволення перетворювати своїх вихованців у матершинник , тому що ті , хто чув папуг, що говорять в лісі , сказали , що вони повторювали різні мати.

Більшість птахів , безумовно , просто повторює почуте , але у них безумовно є талант до вивчення мови . Хто знає , може вони зможуть таємно опанувати нашу мову і шпигувати за нами ( разом з геконами ) , щоб перешкодити нашим планам з відбиття атаки тварин.4 . Здатність нас обдурити

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Деяким тваринам навіть не потрібно бути сильно страхітливими для того , щоб прискорити нашу кончину. Вони можуть просто вплинути на нашу психологію. Так-так , такі тварини як опосуми , свиноносі змії , оси , цвіркуни і цихліди можуть просто падати і прикидатися мертвими , тільки для того , щоб раптово піднятися і вкусити нас , в найбільш відповідний момент ( хоча варто визнати , що цвіркуни і цихліди  не здаються такими вже страшними ) .

Деякі з них змогли чудово відточити свою майстерність і можуть вас надути , навіть враховуючи , що ви знаєте , що в природі існують такі облудники . Більше того , свиноноса змія може нерухомо лежати на спині , і виробляти своїм тілом запах схожий  на трупний газ. Не варто й говорити , що ніхто не засумнівається , що ця вонючка мертва, це і дає змії прекрасну можливість різко перевернутися і вкусити вас .3 . Здатність отруїти нас

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Уявіть , якби існували отруйні люди, здатні уприскувати іншим токсичні речовини , через укус або подряпину . Але у світі тварин , це досить поширена здатність , якою володіють павуки , змії , ящірки , жаби , риби , птиці , і навіть деякі з ссавців.

Одним з таких ссавців є товстий лорі ( slow loris ) - примат , у якого плечові лімфатичні вузли розташовані всередині ліктів . Ці лімфатичні вузли виробляють коричневу рідину ( огидно , чи не так? ) . Коли товстий лорі злизує цю рідину , він фактично створює токсичну слину , якою він може отруювати ворогів через укус. Що ще більш дивно , так це те , що токсин дуже схожий на алерген , який можна виявити у кішок. Однак замість того , щоб змусити вас чхати , цей токсин здатний викликати анафілаксію .

Всі ми , звичайно ж , знаємо , що від повзаючих істот треба триматися подалі , однак товсті лорі , качкодзьоби і пташка під назвою двоцвітна Дроздова мухоловка , можуть привабити нас своїм чарівним виглядом , а потім убити нас своєю отрутою .2 . Здатність взяти нас змором

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Якщо вони не зможуть знищити нас відразу , тварини зможуть увійти в стан сплячки , і дати нам помилкове відчуття самозаспокоєння , до того, як вони будуть готові завдати вирішального удару . Певні види гризунів , птахи , змії , ведмеді , черепахи і рептилії можуть перебувати в сплячці по кілька місяців. Існує навіть примат , під назвою товстохвостий лемур , який теж іде в сплячку. Виявляється , ці лемури влаштовують собі бенкет протягом декількох місяців , протягом яких вони накопичують жир і запасають його у своїх хвостах . Потім, протягом наступних семи місяців вони сплять на деревах , харчуючись тим , що вони запасли у своїх хвостах .

Проте найбільшим майстром сплячки є цикада , яка прокидається раз на сімнадцять років. Решту часу , вона знаходиться під землею , де і проходить її неймовірно довгий життєвий цикл , в очікуванні того моменту , коли можна буде з'явитися цілим роєм біблійного розміру. І хоча вони не можуть безпосередньо заподіяти шкоди людям , вони можуть значно підчистити врожаї і рослинність .1 . Раптова атака

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Навіть коли ми надягаємо найкращі маскувальні костюми , для більшості тварин багато людей виглядають як великі , незграбні примати , пробираються крізь ліс. Іншими словами , вони можуть помітити наше наближення за кілометр. Більшість тварин , навпаки , є майстрами маскування , яку вони використовують для того , щоб ховатися або полювати без того , щоб їх виявили.

Не рахуючи цілі міріади морських тварин , які чудово зливаються зі своїм оточенням , існує величезна кількість наземних тварин , таких як сови , метелики , змії , леви , комахи та інші , які можуть бути практично невидимими. Напевно , найбільш вражаючим прикладом використання камуфляжу є листотіл , який виглядає настільки схожим на лист , що зможе обдурити кого завгодно. У них навіть є коричневі цятки і ділянки на тілі , які виглядають як прокуси або жилки листа , що дозволяє їм виглядати ще більш схожими на лист , а коли ця комаха ходить , вона перевалюється з боку на бік , щоб виглядати як листочок , тремтливий на вітрі .Однак , найбільш відштовхуючим камуфляжем володіє павук , який маскується під пташиний послід ( Celaenia excavata ) . Істоти , яким подобається поїдати пташиний послід , досить нечисленні, тому павук в повному спокої сидить на листку весь день , очікуючи , на пролітаючу повз моль (вони випускають феромон , який імітує запах самки молі ) .

Наскільки велику загрозу для людини можуть представляти собою замасковані змії і леви , пояснювати не треба , однак рій цілком нешкідливих листотілів , також може взяти участь у нашому знищенні . Уявіть собі дерево , повне листя , які раптом ожили. Таке явище безумовно може налякати будь-яку людини і дати шанс іншим , більш небезпечним тваринам почати раптову атаку .

 Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

FB