10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світомЧи траплялося вам коли-небудь дивитися на свою собаку, поки вона спокійно спить на підлозі, і думати: «Якби вона захотіла, вона б могла прямо зараз встати і з'їсти моє обличчя»? Але собака цього не захоче, оскільки собаки знайшли простіший, ніж з'їдання людських осіб, спосіб виживання у світі, а саме жебрацтво у нас. Однак не варто заперечувати, що якби собаки захотіли, вони б могли заподіяти людині серйозні травми - особливо, якщо б вони збилися в групи, що складаються з безлічі особин.

 


І хоча більшість собак добре влаштовані в житті і не відчувають необхідності повстати, що ж відчувають дикі тварини, які вже втомилися жити під чоботом людини, яка руйнує їх середовище проживання? Що трапиться, якщо вони вирішать об'єднатися проти людей? Цікаво, чи змогли б вони це зробити? Звичайно ж, ні - думаєте ви. Адже людина перебуває на верхівці харчового ланцюга не просто так. Проте можливо, що єдиним недоліком диких тварин є їх непристосованість до організованої атаки. Якби вони могли зібратися і об'єднати свої вміння, у них би був досить хороший шанс знищення людської раси. А все тому, що тварини володіють  такими навичками :10. Супер сила

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Коли ви востаннє були в спортзалі?. Сумна правда полягає в тому, що більшість з нас ліниво, володіє зайвою вагою і стає слабкішим з кожним поколінням. Якби ми навіть були на піку своєї форми, все одно існують різні тварини, сила яких перевищує нашу силу в рази. Взяти того ж шимпанзе.

Враховуючи, що вони наші генетичні родичі, у них є найбільший потенціал з усіх тварин для того, щоб стати нашими майбутніми господарями, і їх екстремальна сила і фізична витривалість дає їм значну перевагу, оскільки вони в три -п'ять разів сильніше, ніж люди. Причина, по якій вони сильніші полягає в тому, що у них немає такого ж м'язового контролю, який є у людей, і вони відповідно весь час використовують більше м'язів. Недолік цього полягає лише в тому, що вони володіють менш вишуканими руховими навичками.


Як вдало висловився один з блогерів, під ніком « Smithsonianmag »: « Ми не зможемо перемогти в шимпанзе боротьбі, зате ми може робити цілком чудові вишивки » - що зовсім не допоможе при повстанні шимпанзе.

Навіть деякі з найменших у світі тварин, такі, як мурашки, порівняно сильніші, ніж люди. Мурахи можуть переносити вантажі, які у п'ятдесят разів важче їх власної ваги, і за один рік, можуть перемістити близько п'ятдесяти тонн грунту на квадратний кілометр. Це немало бруду ! Якщо вони будуть злагоджено працювати, вони зможуть об'єднатися і зруйнувати основи всіх будівель, просто перемістивши грунт.9. Передбачення погоди

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Використовуючи свою силу, кігті, зуби і загальну руйнівну силу, тварини могли б легко розправитися з нашою технологічною інфраструктурою. Щойно вони успішно відріжуть нас від наших технологій, вони зможуть позбутися багатьох з нас, просто залишивши нас гинути від природних катаклізмів. Для того, щоб ми могли передбачити  зміни в природі, ми користуємося метеорологічними і сейсмічними даними, а ось у тварин є додаткове чуття, яке дозволяє їм відчути коли насувається погана погода або такі катаклізми як землетруси. Тому, якщо ми залишимося без технологій, наступного разу, коли трапиться цунамі або ураган, тварини просто втечуть на височині і залишать людей, щоб їх змило в море.

Взяти, наприклад цунамі, що відбулося в 2005 році в Індійському океані. Це був один з тих рідкісних випадків, коли люди навіть не підозрювали, що стихійне лихо ось-ось нагряне. І що сталося в результаті? 150 000 осіб загинуло. А ось тварин загинуло відносно мало, та й ті, які загинули, були в основному тваринами, які не змогли вибратися зі своїх будинків або загонів. Очевидно, всі види тварин втекли на підвищеності ще до того, як трапилася ця трагедія і, за словами Алана Рабіновіца (Alan Rabinowitz), директора науково -дослідного відділу в зоопарку Бронкса, їм вдалося врятуватися завдяки тому, що вони змогли відчути незначні зміни в навколишньому середовищі, в електромагнітних полях і тиску повітря. Але, що найсумніше - люди, швидше за все також володіли такою здатністю в минулому, але втратили її через те, що не користувалися нею. Які ж ми все-таки ледарі...8. Вони можуть нас серйозно заплутати

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Хоча наші предки могли відшукати шлях, слідуючи зіркам, а наші батьки та бабусі з дідусями добиралися до пункту призначення, використовуючи карти, на сьогоднішній день, багато хто з нас опинилися б у непривабливому становищі, якби навігаційні системи наших машин раптом відмовили. Ми просто забули, як самостійно шукати дорогу.

Все що потрібно тваринам зробити, так це заманити нас у ліс (можливо пообіцявши безкоштовні пончики - адже всі люблять безкоштовні пончики) і безнадійно заплутати. Ми ніколи не зможемо вибратися, тому що ми втратили всі свої інстинкти виживання, і загинемо через кілька тижнів.

З іншого боку, деякі тварини мають дивну здатність знаходити дорогу додому, де б ви їх не залишили. Тільки подивіться на поштових голубів. Голуби, яких часто називають пацюками з крилами, вважаються мало не самими ницими птахами на планеті, але навіть вони можуть знайти дорогу додому з відстаней у більш ніж 1770 кілометрів. оскільки же їм це вдається? Очевидно, ніхто цього в точності не знає. Раніше, вчені вважали, що розгадка полягала в залозі, що містяться в дзьобі птаха, яка дозволяла їм реагувати на магнітне поле Землі, проте нещодавні дослідження спростували цю теорію.

І птахи не є ексклюзивними власниками разючих внутрішніх датчиків, що дозволяють їм, повернутися додому. Багато видів тварин мігрують щороку, наприклад за рік сірі кити пропливають більше 16 000 кілометрів. Більше того, ми всі чули історії про собак і кішок, які пропадали місяцями або навіть роками, а потім з'являлися на порозі у господарів, виляючи хвостом.7. Здатність долати перешкоди

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Люди придумали всілякі види пристосувань, які дають нам можливість залазити на стіни і перетинати воду, проте деякі тварини вже давно відточили ці здібності. Взяти, наприклад, геконів. Ці ящірки можуть піднятися по вертикальному шматку скла, жодного разу не оступившись.

Як же їм це вдається? На відміну від тварин, які використовують клейкі речовини або користуються натягом поверхні щоб подолати силу тяжіння, на кожному пальці лап геконів є подушечки, зроблені з тисяч щетинок, які настільки малі, що утворюють молекулярні зв'язки між ногами гекона і поверхнею, по якій він йде. Найцікавіше в них те, що вони можуть по необхідності включати і відключати функцію зчеплення, і часто використовують її тільки при певних кутах

У битві за володіння світом тваринами, гекони і подібні їм тварини, як-от шоломоносний василіск, здатний ходити по воді, будуть прекрасними агентами розвідки для всіх інших тварин, тому що вони зможуть шпигувати за нашими діями і швидко ховатися в будівлях та прилеглих водоймах.6. Нічні атаки

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Якби тварини дійсно захотіли підловити нас коли ми найбільш уразливі, вони б напали на нас вночі. У той час як ми бігали б, вдаряючись об кути і спотикаючись об килими, вони б чудово пересувалися в темряві з вражаючою точністю і змогли б дати волю своїй люті тоді, коли їм заманулося б.

Тільки подумайте про змій. Багато з них, як-от гримучі змії і деякі види удавів, володіють еквівалентом нашим інфрачервоним очкам, вбудованим прямо в тіло. Ці органи, які розташовані по обидва боки їхньої голови, розпізнають тепло і виробляють картинку теплової карти, яку рептилії і використовують для полювання на свою здобич.

І поки змії будуть задавати нам жару, представники котячих можуть з легкістю приєднатися до битви, покладаючись на спеціальні світлочутливі клітини, які розташовані позаду сітківки їхніх очей і допомагають їм орієнтуватися в просторі в темряві. Цей блискучий шар клітин, під назвою тапетум (tapetum lucidum), відбиває світло назад в сітківку, надаючи кішкам ще один шанс абсорбувати кожен фотон. Відбиваюча властивість цих клітин також є причиною того, що у людей часто складається враження, що котячі очі світяться вночі, ну а ціла безліч палаючих в темряві котячих очей може не на жарт налякати будь-яку людину. Вони звичайно не бачать в непроглядній темряві, але завдяки тому, що їхні очі настільки ефективні, для нападу їм достатньо слабкого сяйва місяця або навіть світла від крихітного індикатора режиму очікування на вашому телевізорі.5. Здатність дізнатися наші секрети

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Мабуть, тварини, як-от папуги, розуміють нашу мову краще, ніж ми раніше думали, і, судячи з того, як погано працює наша система освіти, вони досить скоро зможуть випередити нас у розвитку.

Дослідники говорять, що папуги вже здатні зв'язувати цілий ряд слів, не просто для наслідування людської мови, а для того, щоб використовувати їх у спілкуванні. Один голодний папуга навчився збільшувати ступінь складності того що він говорить. Від простого словосполучення «хочу горіх », він перейшов до « я хочу горіх », а потім став уточнювати який саме тип горіхів він хотів « я хочу мигдальний горіх ». Це досить вражаюче, враховуючи, що деякі люди -підлітки просто з'являються зі своїх кімнат і бурчать, коли хочуть щось перекусити.


Папуги, також як і інші говорящі птиці, досить добре вчать своїх товаришів всього, що вони самі знають. Наприклад, в різних частинах Австралії люди можуть почути дивні голоси, що доносяться з верхівок дерев, і хоча вони чують англійську мову, слова вимовляються не людьми, а птахами. Мабуть, Від птахів які вирвалися на волю, як-от папуги і какаду, почали навчати диких птахів мови, якій вони вивчились, живучи з людьми. І очевидно, господарям приносило задоволення перетворювати своїх вихованців у матершинник, тому що ті, хто чув папуг, що говорять в лісі, сказали, що вони повторювали різні мати.

Більшість птахів, безумовно, просто повторює почуте, але у них безумовно є талант до вивчення мови. Хто знає, може вони зможуть таємно опанувати нашу мову і шпигувати за нами (разом з геконами), щоб перешкодити нашим планам з відбиття атаки тварин.4. Здатність нас обдурити

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Деяким тваринам навіть не потрібно бути сильно страхітливими для того, щоб прискорити нашу кончину. Вони можуть просто вплинути на нашу психологію. Так-так, такі тварини як опосуми, свиноносі змії, оси, цвіркуни і цихліди можуть просто падати і прикидатися мертвими, тільки для того, щоб раптово піднятися і вкусити нас, в найбільш відповідний момент (хоча варто визнати, що цвіркуни і цихліди  не здаються такими вже страшними).

Деякі з них змогли чудово відточити свою майстерність і можуть вас надути, навіть враховуючи, що ви знаєте, що в природі існують такі облудники. Більше того, свиноноса змія може нерухомо лежати на спині, і виробляти своїм тілом запах схожий  на трупний газ. Не варто й говорити, що ніхто не засумнівається, що ця вонючка мертва, це і дає змії прекрасну можливість різко перевернутися і вкусити вас.3. Здатність отруїти нас

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Уявіть, якби існували отруйні люди, здатні уприскувати іншим токсичні речовини, через укус або подряпину. Але у світі тварин, це досить поширена здатність, якою володіють павуки, змії, ящірки, жаби, риби, птиці, і навіть деякі з ссавців.

Одним з таких ссавців є товстий лорі (slow loris) - примат, у якого плечові лімфатичні вузли розташовані всередині ліктів. Ці лімфатичні вузли виробляють коричневу рідину (огидно, чи не так?). Коли товстий лорі злизує цю рідину, він фактично створює токсичну слину, якою він може отруювати ворогів через укус. Що ще більш дивно, так це те, що токсин дуже схожий на алерген, який можна виявити у кішок. Однак замість того, щоб змусити вас чхати, цей токсин здатний викликати анафілаксію.

Всі ми, звичайно ж, знаємо, що від повзаючих істот треба триматися подалі, однак товсті лорі, качкодзьоби і пташка під назвою двоцвітна Дроздова мухоловка, можуть привабити нас своїм чарівним виглядом, а потім убити нас своєю отрутою.2. Здатність взяти нас змором

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Якщо вони не зможуть знищити нас відразу, тварини зможуть увійти в стан сплячки, і дати нам помилкове відчуття самозаспокоєння, до того, як вони будуть готові завдати вирішального удару. Певні види гризунів, птахи, змії, ведмеді, черепахи і рептилії можуть перебувати в сплячці по кілька місяців. Існує навіть примат, під назвою товстохвостий лемур, який теж іде в сплячку. Виявляється, ці лемури влаштовують собі бенкет протягом декількох місяців, протягом яких вони накопичують жир і запасають його у своїх хвостах. Потім, протягом наступних семи місяців вони сплять на деревах, харчуючись тим, що вони запасли у своїх хвостах.

Проте найбільшим майстром сплячки є цикада, яка прокидається раз на сімнадцять років. Решту часу, вона перебуває під землею, де і проходить її неймовірно довгий життєвий цикл, в очікуванні того моменту, коли можна буде з'явитися цілим роєм біблійного розміру. І хоча вони не можуть безпосередньо заподіяти шкоди людям, вони можуть значно підчистити врожаї і рослинність.1. Раптова атака

10 Способів , за допомогою яких тварини могли б захопити владу над світом

Навіть коли ми надягаємо найкращі маскувальні костюми, для більшості тварин багато людей виглядають як великі, незграбні примати, пробираються крізь ліс. Іншими словами, вони можуть помітити наше наближення за кілометр. Більшість тварин, навпаки, є майстрами маскування, яку вони використовують для того, щоб ховатися або полювати без того, щоб їх виявили.

Не рахуючи цілі міріади морських тварин, які чудово зливаються зі своїм оточенням, існує величезна кількість наземних тварин, таких як сови, метелики, змії, леви, комахи та інші, які можуть бути практично невидимими. Напевно, найбільш вражаючим прикладом використання камуфляжу є листотіл, який виглядає настільки схожим на лист, що зможе обдурити кого завгодно. У них навіть є коричневі цятки і ділянки на тілі, які виглядають як прокуси або жилки листа, що дозволяє їм виглядати ще більш схожими на лист, а коли ця комаха ходить, вона перевалюється з боку на бік, щоб виглядати як листочок, тремтливий на вітрі.


Однак, найбільш відштовхуючим камуфляжем володіє павук, який маскується під пташиний послід (Celaenia excavata). Істоти, яким подобається поїдати пташиний послід, досить нечисленні, тому павук в повному спокої сидить на листку весь день, очікуючи, на пролітаючу повз моль (вони випускають феромон, який імітує запах самки молі).

Наскільки велику загрозу для людини можуть представляти собою замасковані змії і леви, пояснювати не треба, однак рій цілком нешкідливих листотілів, також може взяти участь у нашому знищенні. Уявіть собі дерево, повне листя, які раптом ожили. Таке явище безумовно може налякати будь-яку людини і дати шанс іншим, більш небезпечним тваринам почати раптову атаку. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити