pirani-napali-na-lyudeyТропічний ліс Амазонки є величезною екосистемою, яка представляє собою середовище проживання таких дивовижних істот, як ягуар, жаби дереволази і василіски. Однак ліс є місцем проживання не тільки тих істот, які нишпорять, бігають або повзають в його нетрях. У глибинах річки Амазонки, (найбільшої в світі річки), мешкають настільки дивовижні і страшні істоти, що, в порівнянні з ними, фільм «Щелепи» здається приємним і розслаблюючим плаванням в океані.10 . Чорний кайман ( Black Caiman )

тварини


По суті , чорний кайман є алігатором на стероїдах. Чорні каймани можуть виростати до шести метрів завдовжки , у них більш великі і важкі черепи , ніж у нільських крокодилів і вони є вищими хижаками у водах річки Амазонка . Це означає , що вони , в принципі , є королями річки , вони їдять все , що попадеться їм в зуби , включаючи піраній , мавп , прісноводних окунів , оленів і анаконд .І до речі , варто відзначити , що вони з готовністю нападають на людей. У 2010 році чорний кайман напав на біолога по імені Деіз Нішимура ( Deise Nishimura ) , в той час як вона чистила рибу у себе в плавучому будинку . Незважаючи на те , що їй вдалося від нього відбитися, чорний кайман забрав з собою одну з її ніг. Цей кайман протягом восьми місяців жив під її плавучим будинком , мабуть , чекаючи зручної можливості напасти .9 . Анаконда ( Green Anaconda )

тварини

У продовження теми про гігантських рептилій , представляємо вашій увазі найбільшу змію у світі , що мешкає в річці Амазонка - анаконду . Незважаючи на те , що довжина тіла сітчастих пітонів може бути більше , анаконди набагато важчі. Самки анаконд , як правило , більше ніж самці і можуть важити до 250 кілограмів. Довжина тіла анаконди може становити близько 9 метрів , а діаметр тіла може досягати 30 сантиметрів. Вони не отруйні , але використовують свою значну м'язову силу для того , щоб стискати і душити своїх жертв , до яких відносяться капібари , олені , каймани і навіть ягуари . Віддаючи перевагу мілководдю, що дозволяють їм підкрастися до їх здобичі , вони , як правило , мешкають не в самій річці Амазонка , а в її відгалуженнях .8 . Арапаїма ( Arapaima )

тварини

Арапаїма також відома як « пураруку » або « пайче » - це гігантська хижа риба , яка мешкає в Амазонці , і прилеглих до неї озерах. Екіпірована броньованою лускою вони без особливого побоювання плавають у водах , що кишать піраньями , і самі є досить ефективними хижаками , що харчуються рибою і час від часу птахами . Арапаїма воліють залишатися близько до поверхні , тому що крім  кисню , який вони отримують через зябра з води , їм ще потрібно робити ковтки повітря , піднімаючись на поверхню води. З'являючись на поверхні , вони видають характерний звук, схожий на кашель . Довжина їх тіла може досягати 2,7 метра , а вага 90 кілограмів. Ці риби настільки люті , що у них є зуби навіть на язику7 . Бразильська видра ( Giant Otter )

тварини

Бразильські видри є найбільшими прісноводними видрами . У бразильських видр найбільша довжина тіла з усього сімейства куницевих , і дорослі самці можуть доростати до двох метрів , якщо вимірювати від голови до хвоста. Їхня дієта в основному складається з риби і крабів , на яких вони полюють в сімейних групах від трьох до восьми особин. Вони можуть з'їдати до чотирьох кілограмів морепродуктів на добу. Тим не менш, багато людей вважають їх милими , але не дайте їхній миловидності вас обдурити , вони нітрохи не безпечніші інших істот у цьому списку . Були випадки , коли групи бразильських видр вбивали і з'їдали дорослих анаконд . Вони також можуть з легкістю вбити каймана . У ході спостереження за однією з груп бразильських видр було відмічено , що вони вбили і з'їли півтораметрового каймана за 45 хвилин. Незважаючи на те , що їх число скорочується швидкими темпами , зокрема через втручання людини , вони вважаються одними з найсильніших хижаків тропічного лісу Амазонки , звідси і відбулося їх неофіційне прізвисько « річкові вовки».

6. Звичайні ванделліі

тварини

Амазонка кишить не тільки гігантами - маленькі істоти, що живуть в ній, не менш жахливі , принаймні , якщо вірити історіям про них. Звичайні ванделліі це маленькі паразитичні прісноводні сомики , які здобули популярність за те , що залазять в уретру будь-якого дурня , який надумає мочитися в річці. Потрапивши в сечовивідні шляхи , вони міцно застрягають там завдяки шипам , які ростуть вздовж їхніх спин . Незважаючи на те , що задокументованих випадків мало і вирують суперечки про те , якщо такі випадки взагалі відбувалися , є , принаймні , один зареєстрований випадок , коли чоловікові знадобилася операція по вилученню звичайної ванделліі з уретри , причому риба спробувала закопатися глибше , і майже досягла мошонки. Проте , звичайні ванделліі , як правило , паразитують на рибах , прикріплюючись до зябер великих риб за допомогою шипів на своїх спинах і харчуючуються їх кров'ю.5 . Акули - бики ( Bull Sharks )

тварини

Незважаючи на те , що акули - бики , як правило , мешкають в солоних водах океану , вони чудово відчувають себе в прісних водах. Були випадки , коли вони запливали так далеко по річці Амазонка , що їх бачили в місті Ікітос ( Iquitos ) в Перу , майже в 4 000 кілометрах від моря. Їх специфічні нирки сприймають зміни рівня солі у воді і адаптуються відповідним чином. І ви б точно не захотіли зустріти одну з них в річці. Ці акули часто доростають до 3,3 метра в довжину , а вага особливо великих особин , спійманих рибалками , досягала 312 кілограмів.

Як і у інших акул , у акул - биків є кілька рядів гострих , трикутних зубів і неймовірно сильні щелепи , що забезпечують силу укусу в 589 кілограмів. Вони також зовсім не проти поласувати людиною , і саме цей вид акул найчастіше нападає на людей (друге і третє місце займають тигрові та великі білі акули відповідно). Перераховані вище характеристики , в сукупності з тим , що ці акули воліють мешкати поруч з густонаселеними областями , призвело до того , що багато експертів вважають їх найнебезпечнішими акулами в світі.4 . Електричні вугри ( Electric Eels )

тварини

Електричні вугри насправді знаходяться в більш тісній спорідненості з сомами , ніж з іншими вуграми , але ви напевно не захочете наблизитися до них досить близько, щоб переконатися в цьому самостійно . Вони доростають до 2,5 метра в довжину і можуть виробляти електричні розряди за допомогою особливих електричних органів , розташованих уздовж їх боків. Ці розряди можуть досягати 600 вольт , що в п'ять разів перевищує потужность середньостатистичної американської розетки , і достатньо для того , щоб збити коня з ніг. Незважаючи на те , що одного розряду не достатньо, щоб вбити здорову дорослу людину , багаторазові удари можуть привести до серцевої або дихальної недостатності , і випадки , коли люди втрачали свідомість і потопали після атаки електричного вугра , не такі вже й рідкісні . Багато зникнень людей , зареєстрованих поблизу річки Амазонка , пов'язують з атаками вугрів , які оглушили людей розрядами електрики і залишили потопати у водах річки . На щастя для нашого виду , незважаючи на те , що вугри м'ясоїдні , вони , як правило , дотримуються дієти з риб , амфібій , птахів і дрібних ссавців. Вони виявляють здобич , посилаючи невеликі , 10 -вольт розряди за допомогою своїх електричних органів , і виявивши її , вбивають , випускаючи сильні розряди .3 . Звичайні піраньї (Red - Bellied Piranhas )

тварини

Квінтесенція жаху річки Амазонки , настільки лякає , що послужила натхненням для ряду спірних голлівудських фільмів , звичайна піранья насправді , в першу чергу є падальщиком . Однак це не означає , що піраньї не нападають на здорових істот . Вони можуть доростати до 30 сантиметрів у довжину і зазвичай плавають великими групами , тому вони представляють вагому загрозу для більшості тварин . Як і всі види піраній , звичайні піраньї володіють неймовірно гострими зубами , які розташовані в ряд на верхній і нижній щелепі цих риб. Ці зуби повністю змикаються , що робить їх ідеальним знаряддям для відривання і роздирання плоті жертви. Їх страхітлива репутація головним чином відбувається від « гарячкового поїдання » , коли ціла група піраній оточує нещасну жертву і об'їдає її плоть до кісток за кілька хвилин. Такі атаки зазвичай є результатом довгого голоду , або провокації.2 . Скумбрієвидна Гідроліка ( Payara / Vampire Fish )

тварини


Незважаючи на їх зменшувальну назву , скумбриевидна Гідроліка є лютим хижаком , здатним зловити і поглинути рибу , чий розмір дорівнює половині їх власного тіла. Враховуючи те , що довжина їх тіла може досягати 1,2 метра , це досить вражаючий подвиг. Велика частина їхнього раціону складається з піраній , що має дати вам деяке уявлення про те , наскільки лютими можуть бути ці ікласті нелюди . З їх нижньої щелепи ростуть два ікла , які можуть дорости до 15 сантиметрів в довжину. Ці ікла вони використовують для того , щоб буквально насаджувати на них жертву , після того , як кидаються на неї. Насправді , їх ікла настільки великі , що в їх верхній щелепі є спеціальні отвори для того , щоб вони не проткнули іклами самих себе.1 . Бурий паку ( Pacu )

тварини

Одна істота, що живе в річці Амазонка , набагато страшніша для чоловіків , ніж для жінок . Бурий паку це набагато більш великий родич піраньї , добре відомий  своїми відмінними зубами , схожими на людські . На відміну від багатьох інших істот у цьому списку , паку насправді всеїдні , і більшу частину їх дієти складають фрукти і горіхи. На жаль , для деяких паку « горіхи » це не тільки те , що сиплеться з дерев. Так, ви правильно зрозуміли. Було кілька випадків , коли паку відкушували яєчка у плавців -чоловіків. У Папуа Новій Гвінеї , кілька чоловіків померли , після того як паку прийняв їх геніталії за легку здобич. І до речі , не переживайте , якщо ви не зможете потрапити в Амазонку , щоб подивитися на цих монстрів , які позбавляють чоловіків гідності - вони вже почали поширюватися по Європі.

Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка , залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

христя
-4 #1 христя 31.03.2014, 17:57
ФФФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФФФФФФФф фууууу але клас
Цитата

3523524562

Копіювання матеріалів сайту допускається лише при наявності активного посилання на сайт tut-cikavo.com | Всі права захищено | tutcikave@gmail.com