Історія винаходу лука.

винаходи людства. винахід лука і стрілЛук і стріли є першим дуже складним знаряддям, винахід якого став найбільшою подією в житті наших предків і наступних поколінь. Винахід, а також їх широке застосування відноситься до епохи мезоліту. З'явилися вони ще 12 тис. років до н. е.

12 дивовижних винаходів НАСА, які змінили наше повсякденне життя.

наса

Чи замислювалися Ви, що корисного зробило НАСА для звичайної людини. Дивно, але на сьогоднішній день існує безліч корисних товарів, якими люди користуються щодня, і які є дуже важливими.

Цікаві винаходи XX століття.

винаходиВинахідники минулого століття старанно намагалися допомогти науково-технічному прогресу. Звісно, всі люди створювали незвичайні пристрої настільки добре, наскільки їм дозволяло матеріальне становище.

Винаходи за які потрібно подякувати арабам.

винаходиБагато відкриттів арабів істотно вплинули на хід історії людства, але винахід алгебри пробачити їм ми не можемо! Проте ми досі щодня користуємося цими винаходами, деякі з яких нараховують не одну тисячу років. І при цьому ці винаходине зазнали істотних змін.

Копіювання матеріалів сайту допускається лише при наявності активного посилання на сайт tut-cikavo.com | Всі права захищено | tutcikave@gmail.com