Книга «Мисли ставками. Як ухвалювати розумні рішення з багатьма невідомими»Автор ..................................... Енні Дюк

Оригінальна назва ................. Thinking in Bets: Making Smarter Decisions When You Don't Have All the Facts

Мова оригінальної книги ....... Англійська

Жанр ....................................... Саморозвиток

Категорія книги ..................... Нехудожня література

Кількість сторінок ................. 232 

Громадянство автора ........... США

Діяльність автора ................. Професійний гравець у покер

Купити Книгу


Анотація

Коли ми мислимо ставками, кожне наше рішення це спосіб чогось навчитися. Ми краще розуміємо, які з наших патернів мислення вплинули на вибір рішення, уточнюємо й перевіряємо свої переконання, і зрештою починаємо сприймати навколишній світ більш об’єктивно. У такий спосіб, ми починаємо приймати більш якісні рішення, і навіть якщо помиляємося це здійснює на нас менш руйнівний вплив.

Сприймаючи рішення як ставку, ми заздалегідь визнаємо, що в більшості ситуацій ми не можемо бути стовідсотково впевнені в результаті. Ми стаємо більш співчутливими не тільки до себе, але й до інших, адже ніхто не застрахований від впливу зовнішніх обставин, удачі або просто помилкових переконань.

У цій книзі містяться прості та ефективні способи розділяти саме рішення і його наслідки, формувати стратегії для прийняття більш зважених і об’єктивних рішень з урахуванням минулого й цілей у майбутньому. Стратегії, описані в книзі, застосовні і у бізнесі, і в особистому житті.

Ще немає відгуків
Написати відгук
 • Оригінальність
  0/5
 • Користь книги
  0/5
 • Цікаво читати
  0/5
 • Перечитаю ще
  0/5
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter