Нове

30 бер., 2021

Де знайшли найбільший метеорит

Приблизно 80 тисяч років тому, на нашу планету впав астрономічний об'єкт. Виявили його порівняно недавно, і тепер сюди приїздять тисячі туристів щоби поглянути на цю космічну дивовижу.

Популярне

Написати коментар

 

Сучасні чоловіки дуже трепетно підходять до питання появи дітей на світ, оскільки багато хто вважає, що ще не "нагулялися", але коли вже йдеться про вагітність, тоді і з'ясовується, що представники сильної половини людства в основному хочуть саме синів. Безумовно, бувають випадки, коли народження дівчинки теж є радісною подією, але це не можна назвати закономірністю.

Можна назвати кілька основних причин, через які чоловіки частіше хочуть синів, ніж дочок. Насамперед, слід зауважити, що в останні роки стає все більш важливою роль батька у вихованні дитини, а чоловікові психологічно набагато легше виховати малюка однієї з собою статі. Це стосується як морального виховання (хто, як не тато, пояснить, що означає бути справжнім чоловіком), так і спільного проведення часу. Разом із синами татусі можуть ходити на виставки автомашин, перегони, отримують право на придбання радіокерованих літаків та автомобілів. Також можна разом займатися спортом, ходити на футбольні матчі, а потім вже дорослому сину розповідати про взаємини між статями.Крім того, для багатьох чоловіків дуже важливий сам факт появи спадкоємця на світ, а також те, що їх прізвище не закінчиться на них самих і рід буде продовжений. Дівчата, коли виходять заміж, здебільшого змінюють прізвище, та й онуки вже будуть у результаті носити інше прізвище. Хоча на перший погляд може здатися, що насправді нічого страшного у факті «обриву» роду немає, для чоловіків це дуже важливо, адже кожен з них з молодих років ввібрав, що найважливіше - стати гідним представником і продовжувачем своєї сім'ї. 

Якщо Вам сподобалася стаття, будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter