Нове

Популярне

Написати коментар

Ми підготували для Вас цікаві факти про Данію. Адже Данія входить до п'ятірки країн, де найкраще жити і стає все більш цікавою країною для туристів. Європейці приїжджають сюди постійно, щоб оцінити красу островів, а їх там 474, так само їм належить Гренландія. Данська мова дуже складна, але у туристів не буває проблем, оскільки у Данії діти починають вивчати англійську мову з 5 класу в обов'язковому порядку. 


Цікаві факти про Данію

● Столиця Данії — Копенгаген.

● Чисельність населення Данії становить — 5,4 млн осіб.

● Офіційна мова — данська.

● Данія дуже дисциплінована, консервативна і дорога країна. Великі податки на нерухомість, автомобілі і навіть із заробітку держава мало не половину забирає собі.

● Саме в Данії, в 1949 році, вперше з'явився всім відомий конструктор «LEGO», що є абревіатурою від «leg godt», у перекладі «грай добре».

● Данія подарувала нам відомих людей, таких як письменник Ганс Крістіан Андерсен і фізик Нільс Бор лауреат Нобелівської премії, і Ларс Ульріх засновник групи «Metallica»

● Прапор Данії має такий вигляд: Прапор Данії

● Данія налічує 14 лауреатів Нобелівської премії, з них одна — Премія Миру, чотири Премії з літератури і п'ять — з фізіології або медицини.

● З 1989 року дозволено реєструвати шлюби гомосексуалістів.

● Через дефіцит бензину після другої світової війни, більшість данців пересіли з автомобілів на велосипеди. Криза пройшла, а звичка залишилася, тепер велосипед — найпопулярніший вид пересування.

● Данія славиться своєю випічкою і морепродуктами, з одних і тих же продуктів готують різноманітні і найголовніше смачні страви. Правда ціни в ресторанах зашкалюють.

● Клімат в Данії практично не змінюється з місяця в місяць. Майже одна і та ж плюсова температура, що взимку, що влітку.

● У Данії роботодавці оплачують сніданок, обід і вечерю своїм співробітникам. Навіть у  дрібної компанії є своя їдальня і кухар. А щоб звільнити співробітника, його зобов'язані попередити за два місяці до звільнення щоб за цей час він зміг знайти нову роботу.

● На данських вулицях практично неможливо побачити порожні пластикові пляшки. Річ у тому, що такі пляшки вигідно здавати за гроші. 

Якщо стаття видалася вам цікавою, будь ласка, поділіться нею з друзями в соцмережах

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter