Нове

Популярне

3 Коментарів

 

Акула вважається найстрашнішим за своєю кровожерливістю морським хижаком. Але і на неї знаходиться управа. Таким ворогом для акул є дельфіни. Чому акули бояться дельфінів, хоча за своїми розмірами перевершують їх?

Існує версія, що акула рятується втечею зустрівши дельфінів, тому що намагається таким чином зберегти своє життя. Дельфіни живуть зграями та користуються своїм розумом, який поки незрозумілий людям.

Якщо вони не чіпають людей, а навіть навпаки завжди їм допомагають, це не означає, що дельфіни м'які нешкідливі істоти. Вони чудово вміють і оборонятися, і нападати.

Дельфіни на великій швидкості б'ють акулу своїм носом в її живіт або зябра, а це найбільш вразливі місця хижачки. А величезна швидкість і потужний удар дельфінячого носа може стати для акули смертельним.

Зустрівши акулу, дельфіни атакують її, і б'ють до повного знищення. Якщо акула вчасно зуміє врятуватися втечею, то не втратить життя. Ця війна акул з дельфінами спостерігається досить часто, і акула вже не робить спроб нападу на людей, яка б не була голодна, якщо поблизу знаходяться дельфіни.

Розповідають, що були випадки, коли дельфіни до смерті забивали своїми носами морських свиней. І справа тут не в голоді, дельфіни за своєю природою не кровожерливі.

Заслуговує особливої уваги ставлення дельфінів до людей. Вони нерідко є їх рятівниками і від акул, і коли людина тоне в морі. Цілком реальний випадок, підтверджений документами, коли дельфіни в районі Нової Зеландії оточили чотирьох плавців, не даючи їм прорватися крізь свій ряд, хоча налякані люди і робили такі спроби. Лише згодом один з плавців зміг вибратися з оточення і побачив величезну триметрову акулу, яка кружляла неподалік. Майже годину дельфіни не давали акулі наблизитися до людей, поки ті не допливли до безпечного мілководдя.

Таких розповідей досить багато, дельфіни дуже часто допомагають людям вибратися з біди, що сталася з ними на морі або в океані.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter