Цікаві факти про Сомалі

Сомалі — одна з найнебезпечніших країн у світі. Щоправда, зараз її і країною назвати складно. Тут немає ні закону, ні порядку, а виживає тільки той, хто здатний силою відстояти своє право на існування.

Алжир

Алжир — спекотна арабська країна, що розташована в Північній Африці. Позбувшись французької окупації, країна йде своїм власним шляхом. 

Ефіопія

Ефіопія розташована в східній частині африканського континенту і є другою за чисельністю населення державою Африки. Тут розкинулася найспекотніша пустеля світу, а також Ефіопію називають колискою людства…

Намібія

Намібія — держава, розташована на південному заході Африки. Свою назву країна отримала від пустелі Наміб, яка займає значну частину території республіки. Довгий час Намібія була колонією європейських держав — Великобританії, а потім Німеччини...

Місто Кейптаун

Південно-Африканська Республіка є однією з найрозвиненіших країн Африки, і являє собою дуже цікаве місце. Цей край не схожий на типову Африку! Взимку, наприклад, тут буває навіть холодно. А деякі райони мають такий вигляд, ніби їх цілком перенесли звідкись зі старої Європи.