Цікаві факти про Сенегал

Сенегал невелика західноафриканська держава. Колись ці землі, як і майже вся решта Африки, перебували під контролем європейських колонізаторів, внаслідок чого частково була витіснена місцева культура.

Цікаві факти про Танзанію

У Східній частині Африки розташована дивовижна країна Танзанія, яка щороку приваблює тисячі туристів з усіх куточків світу екзотичним рослинним і тваринним світом, білосніжними пляжами та культурно-історичною спадщиною.

Еритрея: одна з найбідніших країн світу — цікаві факти

Еритрея — це невелика африканська країна, що розташована в східній частині континенту, на березі Червоного моря. Країна є однією з найбідніших у світі. Вона схильна до посухи, нашестя шкідників й живе під страхом ймовірного виверження вулкана.

Екваторіальна Гвінея

Екваторіальна Гвінея — це невелика й не зовсім типова африканська країна, що розташована на західному узбережжі центральної частини континенту.

Цікаві факти про Сомалі

Сомалі — одна з найнебезпечніших країн у світі. Щоправда, зараз її і країною назвати складно. Тут немає ні закону, ні порядку, а виживає тільки той, хто здатний силою відстояти своє право на існування.