Написати коментар
Екваторіальна Гвінея

Екваторіальна Гвінея — це невелика й не зовсім типова африканська країна, що розташована на західному узбережжі центральної частини континенту. Столиця Екваторіальної Гвінеї — Малабо. Місто розташоване на острові і вкрай доброзичливо налаштоване до туристичного відпочинку. Малабо найдавніше місто в країні. У ньому досі збережені будівлі часів іспанської колонізації, які мирно сусідять із сучасними будівлями. 

 

Цікаві факти про Екваторіальну Гвінею

● Чисельність населення Екваторіальної Гвінеї становить — 736 000 осіб.

● Екваторіальна Гвінея межує з такими країнами: Камерун, Габон.

● Країна омивається Гвінейською затокою Атлантичного океану.

● Офіційні мови: іспанська, португальська.

● Завдяки вдалому розташуванню, Екваторіальна Гвінея має доступ до моря, багата рослинністю й земними надрами. Країна видобуває досить велику кількість нафти й отримує з цього хороший дохід за африканськими мірками. Але не дивлячись на своє наростальне процвітання близько половини населення живе за межею бідності. Тут процвітає корупція й гостро відчувається класову нерівність.

● Крім великої кількості нафти надра землі так само містять у собі 6 % світових запасів залізної руди і 70 % алюмінієвої. При всіх своїх перевагах і багатствах країна все одно входить у десятку найбідніших держав світу.

● Місцеві пейзажі часом створюють враження того, що ти знаходишся не в Екваторіальній Гвінеї, а на Марсі. Річ у тім, що ґрунт тут має яскраво-червоне забарвлення.

● Країна знаходиться на 4 місці по зараженню різними інфекційними хворобами. Місцеве населення не довіряє лікарям, а користується послугами місцевих шаманів. А влада продає воду в сусідні країни, при тому, що не всі жителі мають доступ до чистої питної води.

● Через нестачу питної води в Екваторіальній Гвінеї, щоби втамувати спрагу, стали користуватися популярністю апельсини. Вони ростуть у великій кількості повсюдно й коштують дуже дешево. А з лотків вони продаються вже очищеними для зручності.

● Місцева валюта — центральноафриканський франк, він діє на території ще 6 країн. А видобуток золота дозволений всім охочим на законодавчому рівні.

● Завдяки родючому ґрунту, який утворений з попелу погаслого вулкана, тут дуже багата рослинність. Тому популярністю тут користуються етно і екотуризм.

● Офіційною релігією тут є католицтво, але повсюдно практикують язичницькі обряди, які оповиті серпанком таємничості й загадковості. Однією з найцікавіших церемоній є «ахира», ритуал вигнання злих духів. Під час проведення цієї церемонії можна помилуватися барвистими національними костюмами, послухати спів і гру на традиційних музичних інструментах, побачити ритуальні танці.

● Не дивлячись на крайню бідність основного населення, ця країна розвиває туризм і добродушно ставиться до жителів інших країн. У плюс йде й те, що країна багата флорою і фауною. На континенті можна побачити безліч слонів, мавп, крокодилів, леопардів та інших.

 

Що не можна робити в Екваторіальній Гвінеї:

● В’їжджати в країну без щеплення проти жовтої лихоманки. Вважайте її такою ж важливою як паспорт, без фактичного документа вас не пустять у країну.

● Сперечатися з людьми у військовій формі. Військові підкоряються самі собі, і як показує практика — їх влада безмежна.

● Вірити прогнозам погоди. Погодні умови сильно мінливі й навіть при великому бажанні складно передбачити, як пройде день.

● Відкрито фотографувати людей. Перш ніж це зробити, потрібно запитати дозволу, це пов’язано з повір’ями і звичаями.

● Гомосексуальні стосунки. Усе прописано на законодавчому рівні порушення пунктів якого суворо карається від величезного штрафу й аж до позбавлення волі. 

Якщо стаття видалася вам цікавою, будь ласка, поділіться нею з друзями в соцмережах

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter