Книга «Психологія впливу»

Книга «Психологія впливу» знайомить із шістьма універсальними принципами переконання, які застосовують у бізнесі й особистих стосунках. Це всеосяжна інструкція по ефективному впливу на інших людей і одночасно захист від чужих маніпуляцій.

Книга «Неординарні. Історії успіху»

Книга «Неординарні. Історії успіху» аналізує феномен успішних людей і невдах. Автор вважає, що життєвий добробут базується зовсім не на інтелектуальних здібностях. Він складається з багатьох чинників, головний із яких — працьовитість.

Книга «Мисли ставками. Як ухвалювати розумні рішення з багатьма невідомими»

Коли ми мислимо ставками, кожне наше рішення це спосіб чогось навчитися. Ми краще розуміємо, які з наших патернів мислення вплинули на вибір рішення, уточнюємо й перевіряємо свої переконання, і зрештою починаємо сприймати навколишній світ більш об’єктивно.

Книга «Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі»

Не можете зосередитися на роботі? Постійно відволікаєтеся на перевірку електронної пошти, соціальні мережі й новинні стрічки? Пора скористатися порадами від провідних IT-фахівців і зануритися в роботу з головою.

Книга «7 звичок високоефективних підлітків»

Підлітковий період — найскладніший і найвідповідальніший етап життя кожної людини. У ці кілька років на тлі бурхливого дозрівання організму молодим людям доводиться приймати найважливіші рішення про свою подальшу долю, вибирати професію, любов, друзів.