Цікаві факти про Тайвань

Острів Тайвань — це одночасно Китай, і не Китай. Його цілком займає «Республіка Китай» — частково визнана держава, що існує вже приблизно сотню років, і не визнає владу материкового Китаю.

Ірак

Ірак — країна на Близькому Сході, відома решті світу в основному своєю неспокійною політичною ситуацією. Розташований Ірак на землях, на яких колись вершилися великі справи. І до цього дня на території сучасного Іраку знаходиться безліч пам’ятників історії й архітектури.

Оман

Султанат Оман — мальовнича країна на Аравійському півострові, що притягує туристів сучасною інфраструктурою, якісним обслуговуванням у готелях, доброзичливими людьми і красивими пам’ятками.

Петра (Йорданія)

Королівство Йорданія — невелика арабська країна на перехресті Європи, Африки та Азії. Ці стародавні землі буквально наскрізь просякнуті історією...

Казахстан

Казахстан це дивовижна країна, де переплітаються різні культури, релігії, багатовікова історія й сучасні технології. Республіка посідає дев’яте місце за площею й має найдовший сухопутний кордон із суміжною державою. Про ці та інші факти читайте далі в статті.